Wojewódzkie Letnie Igrzyska Samorządowe o Puchar Marszałka Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Sport 26.06.2013

Reprezentacja Gminy Ostróda zdobyła dziesięć medali podczas Wojewódzkich Letnich Igrzysk Samorządowych o Puchar Marszałka Województwa Warmińsko-Mazurskiego.

Igrzyska odbyły się w miejscowości Biała Piska, gdzie wystartowało 12 Gmin, wyłonionych drogą eliminacji. Pomimo wysokich miejsc naszych zawodników w klasyfikacji zespołowej zajęliśmy „tylko” 4 miejsce, tracąc do miejsca III jeden punkt. Jak zwykle nie zawiedli siłacze z Wirwajd, którzy byli bezkonkurencyjni w podnoszeniu ciężarka.

KLASYFIKACJA OGÓLNA

I – G. Iława - 330 pkt.
II – G. Lubawa - 287
III – Iłowo – Osada - 280
IV – G. Ostróda - 279

Najlepsi zawodnicy z Gminy Ostróda :

Konkurencje kadry samorządowej

Wójt/Burmistrz

Fijas Bogusław - II m.

Radny Samorządu Gminy

Łukasz Wolf - III

Sołtys

Bojar Witold - I

Przedstawiciel U.G kobieta

Pastor Jolanta - III

100 m mężczyzn

Piotr Kajetanek - II

Bieg 400 m kobiet

Karolina Karczewska - II

Podnoszenie odważnika oburącz kat. do 75 kg

Jonasz Całka - I (73 podniesień)

kat +75 kg

Artur Wiśniewski – I (125 podniesień)

Piłka nożna (5 - osobowa)

Bogusław Fijas, Witold Bojar, Maciej Kozioł, Michał Rutkowski, Łukasz Klimowsk, Patryk Ignaczewski, Piotr Falczyński - II m.

Przeciąganie liny

Gm. Ostróda w składzie :

Ewa Piotrowicz, Emilia Goszczyńska, Andrzej Szulc, Robert Błaszkiewicz, Dariusz Małecki - III m.

Normal 0 21 false false false PL X-NONE X-NONE

Igrzyska odbyły się w Białej Piska, gdzie wystartowało 12 Gmin, wyłonionych drogą eliminacji. Pomimo wysokich miejsc naszych zawodników w klasyfikacji zespołowej zajęliśmy „tylko” 4 miejsce, tracąc do miejsca III jeden punkt. Jak zwykle nie zawiedli siłacze z Wirwajd, którzy byli bezkonkurencyjni w podnoszeniu ciężarka.

KLASYFIKACJA OGÓLNA

I   – G. Iława             - 330 pkt.
II  – G. Lubawa         - 287
III – Iłowo – Osada   - 280
IV – G. Ostróda        - 279

Najlepsi zawodnicy z Gminy Ostróda :
Konkurencje
Konkurencje kadry samorządowej

Wójt/Burmistrz

Fijas Bogusław - II m.

Radny Samorządu Gminy

Łukasz Wolf - III

Sołtys

Bojar Witold - I

Przedstawiciel U.G kobieta

Pastor Jolanta - III

100 m mężczyzn

Piotr Kajetanek - II

Bieg 400 m kobiet

Karolina Karczewska - II

Podnoszenie odważnika oburącz kat. do 75 kg

Jonasz Całka  - I  (73 podniesień)

kat +75 kg

Artur Wiśniewski –  I (125 podniesień)

Piłka nożna (5 - osobowa)

Bogusław Fijas, Witold  Bojar, Maciej  Kozioł, Michał  Rutkowski, Łukasz Klimowsk, Patryk Ignaczewski, Piotr Falczyński - II m.

Przeciąganie liny

Gm. Ostróda w składzie :

Ewa Piotrowicz, Emilia Goszczyńska, Andrzej  Szulc, Robert Błaszkiewicz,             Dariusz Małecki - III m.

st1\:*{behavior:url(#ieooui) } /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:Standardowy; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; mso-style-qformat:yes; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin:0cm; mso-para-margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:11.0pt; font-family:"Calibri","sans-serif"; mso-ascii-font-family:Calibri; mso-ascii-theme-font:minor-latin; mso-fareast-font-family:"Times New Roman"; mso-fareast-theme-font:minor-fareast; mso-hansi-font-family:Calibri; mso-hansi-theme-font:minor-latin; mso-bidi-font-family:"Times New Roman"; mso-bidi-theme-font:minor-bidi;}