Wójt Gminy Ostróda powołany na stanowisko Wicemarszałka Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Gmina 13.07.2012

W dniu 5 lipca 2012r. o godz. 10°° podczas XXIV Sesja Rady Gminy w kadencji 2010-2014 Radni Gminy Ostróda przyjęli projekt uchwały w sprawie stwierdzenia wygaśnięcia mandatu Wójta Gminy Ostróda. Gustaw Marek Brzezin pełnił funkcję Wójta Gminy Ostróda przez 14 lat. Z dniem 9 lipca br. objął stanowisko Wicemarszałka Województwa Warmińsko-Mazurskiego.

Na ręce Wójta Gminy Ostróda zostały złożone liczne podziękowania  za wieloletnią pracę na rzecz Gminy Ostróda i jej mieszkańców. Ciepłych słów było wiele, a z gratulacjami ustawiła się do Pana Wójta kolejka osób współpracujących z Samorządem Gminy Ostróda. Gromkimi brawami, na stojąco, dziękowano gospodarzowi gminy.