XII edycja konkurs "estetyczna wieś 2012"

Organizacje pozarządowe - Aktualności 27.02.2012

Samorząd Gminy Ostróda już po raz 12 ogłosił konkurs "Estetyczna Wieś 2012". Konkurs ma na celu zachęcenie mieszkańców miejscowości Gminy Ostróda do podejmowania działań mających na celu podniesienie estetyki swoich miejscowości oraz działań na rzecz ochrony środowiska naturalnego poprzez poprawę stanu sanitarno - higienicznego obiektów wiejskich na terenie Gminy Ostróda.

Warunkiem uczestnictwa jest pisemne zgłoszenie uczestnictwa dokonane przez sołtysa, członka rady sołeckiej lub przedstawiciela miejscowości, które nalezy dostarczyć do dnia 23 marca 2012r. do Urzędu Gminy Ostróda.

Tegoroczn edycja trwać będzie od 1 kwietnia do 31 sierpnia 2012r., w tym czasie komisja konkursowa odbędzie dwie wizytacje zgłoszonych do konkursu miejscowości i dokona oceny, zgodnie z opracowana kartą oceny miejscowości.
Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi podczas Dożynek Gminnych w Tyrowie.

Regulamin konkursu "Estatetyczna Wieś 2012"

Zgłoszenie uczestnictwa w konkursie
Karta oceny miejscowości