XIII OLIMPIADA ZDROWIA w Ostródzie

Zespół Przedszkolno - Szkolny w Tyrowie 11.06.2016

W dniu 07.06.2016r. w Szkole Podstawowej Nr 3 im. Jana Pawła II w Ostródzie odbyła się XIII OLIMPIADA ZDROWIA. W uroczystości uczestniczyły Szkoły Promujące Zdrowie z terenu Gminy Ostróda oraz Miasta Ostróda, posiadające Certyfikat Szkoły Promującej Zdrowie. Podczas Olimpiady uczniowie zaprezentowali działania prozdrowotne, które realizowane są w placówkach oświatowych. Każda szkoła zaprezentowała program artystyczny. Zespół Przedszkolno- Szkolny w Tyrowie reprezentował chór szkolny. Dziewczęta zaśpiewały piosenki o zdrowiu. Piękne występy artystyczne dzieci ze szkół podobały się wszystkim zgromadzonym na uroczystości. Następnie odbyły się zawody sportowe. Drużyny były mieszane. Nasi zawodnicy to: Martyna Krajewska, Aniela Kołaczkowska, Maksymilian Szabłowski, Wiktor Wojciechowski, Pani Wioletta Wiśniewska oraz pani Marzena Bracka. Podsumowanie Olimpiady „Zdrowy Styl Życia” 2016r. zakończono zdrowym poczęstunkiem.