XIX MISTRZOSTWA GMINY OSTRÓDA W TENISIE STOŁOWYM PRACOWNIKÓW OŚWIATY I URZĘDU GMINY.

Sport 18.03.2013

Dnia 15 marca w hali Zespołu Szkół w Samborowie odbyły się mistrzostwa Gminy w tenisie stołowym  pracowników oświaty i Urzędu Gminy. Do rywalizacji stanęły cztery kobiety i siedmiu mężczyzn. Organizatorzy liczą, że  w przyszłości  turniej  odzyskają dawny blask i będzie miejscem spotkań zdecydowanie większej ilości uczestników. To naprawdę dobra okazja do wspólnej zabawy.

W sportowej rywalizacji nie zabrakło niespodzianek. Największą z nich było I miejsce Malwiny Rychlickiej w turnieju kobiet. Przedstawicielka Zespołu Przedszkolno – Szkolnego w Tyrowie po raz pierwszy wystąpiła w turnieju  i od razu w pokonanym boju zostawiła wielokrotne medalistki tej imprezy Helenę Pawlak i Mariolę Kowieską, które zajęły odpowiednio drugą i trzecią lokatę. Na czwartym miejscu zawody ukończyła Karolina Wydrzyńska.

Wśród panów po dwuletniej przerwie zwycięstwo przypadło wielokrotnemu zwycięzcy z poprzednich lat-Zygmuntowi Fleszarowi, który potwierdził, że łatwo palmy pierwszeństwa nie odda. Pan Zygmunt pewnie wygrał swoje mecze, a jedynego seta przegrał z czwartym tego dnia Mariuszem Walczakiem.  O czwartej pozycji pana Mariusza zadecydował przegrany mecz z Maciejem Dominem w stosunku 2:3.Był to chyba najbardziej wyrównany i zacięty pojedynek tego wieczoru.