XVII MISTRZOSTWA GMINY OSTRÓDA PRACOWNIKÓW OŚWIATY W TENISIE STOŁOWYM

Sport 20.03.2011

Gospodarzem tegorocznych zmagań tenisistów stołowych startujących w Mistrzostwach Gminy Ostróda nauczycieli i pracowników oświaty było Brzydowo. Organizatorzy imprezy - Zarząd ZNP przy Gminie Ostróda oraz gospodarze turnieju byli bardzo zawiedzeni frekwencją, z jaką przyszło im się spotkać. Zaledwie cztery panie (reprezentantki gospodarzy SP Brzydowo) i tylko siedmiu panów z czterech placówek oświatowych z terenu naszej gminy to zdecydowanie za mało w stosunku do ilości zatrudnionych w nich pracowników.

Nadmienić trzeba, że sport ten jest bardzo popularny w naszym środowisku. Świadczy o tym chociażby liczba 58 zawodników, którzy wystartowali w Mistrzostwach w roku 2006. Szkoda, bo imprezy te pozwalają na integrację i wspólne spędzenie wolnego czasu. Mistrzami na rok 2011 zostali wśród Pań Barbara Kucharczyk z SP Brzydowo oraz co było wielką niespodzianką Miłosz Okruciński ZS Samborowo, który w pokonanym polu pozostawił dzielących pomiędzy sobą tytuł Mistrza od kilku lat Zygmunta Fleszara i Marka Parola. Wręczenia nagród dokonali sekretarz Gminy Ostróda, Pan Andrzej Pęziński i Prezes Zarządu ZNP przy Gminie Ostróda Pan Zygmunt Fleszar. Za rok kolejne Mistrzostwa. Organizatorzy oraz uczestnicy zawodów liczą na to, że weźmie w nich udział dużo większa liczba tenisistów i tenisistek niż w tym roku.WYNIKI  ZAWODÓW: KOBIETY:1.Barbara KucharczykSP Brzydowo2.Helena PawlakSP Brzydowo3.Agnieszka WierzchowskaSP Brzydowo4.Anna BrodzińskaSP BrzydowoMĘŻCZYŹNI:1.Miłosz OkrucińskiZS Samborowo2.Zygmunt FleszarSP Zwierzewo3.Marek ParolSP Brzydowo4.Mariusz WalczakSP Szyldak5.Maciej DominZS Samborowo6.Krzysztof GolubskiSP Szyldak7.Jacek LorencSP BrzydowoDRUŻYNOWO:1.SP Brzydowo82 pkt.2.ZS Samborowo28 pkt.3.SP Szyldak24 pkt.4.SP Zwierzewo15 pkt.

tekst: Marek Parolzdjęcia: K. Ruczyńska