XX jubileuszowy turniej w tenisie stołowym pracowników oświaty i Urzędu Gminy

Sport 11.04.2014

28 marca 2014r. w Szkole Podstawowej w Zwierzewie rozegrano XX jubileuszowy turniej w tenisie stołowym pracowników oświaty i Urzędu Gminy. Uroczystą oprawę zapewnili pracownicy Szkoły Podstawowej w Zwierzewie z Panią Dyrektor Elżbietą Jaglińską oraz Radną Panią Anną Lewandowską. Wszyscy uczestnicy, którzy zdobyli Mistrzowski Tytuł w cyklu turniejów otrzymali okazałe puchary wręczone przez Przewodniczącego Rady Gminy Pana Andrzeja Wiczkowskiego. Prezes ZNP Zygmunt Fleszar wręczył pamiątkowe medale dla najczęściej uczestniczących zawodników.

Po degustacji jubileuszowego tortu ufundowanego przez organizatorów przystąpiono do XX Mistrzostw Pracowników Oświaty i Urzędu Gminy. Pamiątkowe puchary dla najlepszej 6 wręczył Inspektor do spraw sportu przy Urzędzie Gminy Pan Waldemar Cieśluk.  Po zaciętych walkach punktacja wyglądała następująco:
Panie:

1.Rychlicka Malwina – Tyrowo
2.Pawlak   Helena -   Brzydowo
3.Malinowska Justyna –Zwierzewo
4. Szymańska Joanna - Zwierzewo
5. Jaworska Aneta  - Zwierzewo
6. Siemińska Justyna - Lipowo

Panowie:
1. Okruciński Miłosz - Samborowo
2. Fleszar Zygmunt     - Zwierzewo
3. Walczak Mariusz   - Szyldak
4. Domin Maciej         - Samborowo
5. Parol Marek             - Brzydowo
6. Łopatowski Arek     - Samborowo
7. Wiczkowski Andrzej – Pietrzwałd
8. Stefański Wiesław   - Lipowo
9. Hładyszewski Karol - Urząd Gm.

Do zobaczenia za rok w Szyldaku!