XXVIII Sesja Rady Gminy w kadencji 2010-2014

Gmina 30.10.2012

30 października 2012r. o godz. 1000 w sali sesyjnej Urzędu Gminy Ostróda odbyła się  XXVIII Sesja Rady Gminy w kadencji 2010-2014 zgodnie z następujące porządkiem obrad:

1. Otwarcie sesji.
2. Przyjęcie protokołu z obrad XXVII Sesji Rady Gminy.
3. Sprawozdanie Wójta o pracy w okresie między sesjami.
4. Projekt uchwały w sprawie zmian budżetu gminy na 2012 rok
5. Projekt uchwały w sprawie zmiany Wieloletniej Prognozy Finansowej Gminy Ostróda na lata 2012-2015.
6. Projekt uchwały w sprawie podziału Gminy Ostróda na okręgi wyborcze ustalenia ich granic i numerów oraz liczby radnych wybieranych w każdym okręgu wyborczym.
7. Projekt uchwały w sprawie zatwierdzenia planu pracy Komisji Rewizyjnej na 2013r.
8. Projekt uchwały w sprawie przystąpienia przez Gminę Ostróda do realizacji partnerskiego projektu: "Kompetencje kluczowe oknem na świat".
9. Projekt uchwały w sprawie określenia trybu i sposobu powoływania i odwoływania członków oraz szczegółowych warunków funkcjonowania Zespołu Interdyscyplinarnego w Gminie Ostróda.
10. Projekt uchwały w sprawie wyrażenia zgody na zawarcie kolejnej umowy dzierżawy po umowie zawartej na czas oznaczony do 3 lat.
11. Projekt uchwały w sprawie umieszczania reklam na terenach i obiektach stanowiących własność gminy Ostróda oraz pobierania z tego tytułu opłat.
12. Projekt uchwały w sprawie uchwalenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego terenu części miejscowości Górka gm. Ostróda.
13. Projekt uchwały w sprawie wystąpienia ze Stowarzyszenia Gmin Rzeczpospolitej Polskiej Euroregion Bałtyk.
14. Wolne wnioski i informacje.
15. Zamknięcie obrad.