ZAPRZYSIĘŻENIA WÓJTA GMINY OSTRÓDA BOGUSŁAWA JERZEGO FIJASA

Gmina 30.10.2012

Dnia 30 października br. podczas XXIX Sesji Rady Gminy Ostróda w kadencji 2010-2014 miała miejsce ceremonia zaprzysiężenia Wójta Gminy Ostróda Bogusława Jerzego Fijasa.

W obecności Rady Gminy, Sołtysów, kierowników referatów i jednostek organizacyjnych gminy oraz wszystkich zaproszonych gości Wójt elekt uroczyście ślubował: „Obejmując urząd wójta gminy, uroczyście ślubuję, że dochowam wierności prawu, a powierzony mi urząd sprawować będę tylko dla dobra publicznego i pomyślności mieszkańców gminy. Tak mi dopomóż Bóg".

Po przysiędze Wójt Gminy Ostróda wygłosił mowę inaugurującą oraz podziękował wszystkim za tak wysoki mandat zaufania, który otrzymał od mieszkańców gminy w wyborach samorządowych.