Zawody sportowo-pożarnicze Ochotniczych Straży Pożarnych o Puchar Wójta Gminy Ostróda– Wspaniała Rywalizacja i Zasłużone Nagrody!

OSP 11.06.2023

W minioną niedzielę boisko sportowe w Brzydowie stało się areną ekscytujących zawodów sportowo-pożarniczych OSP. Wzięło w nich udział aż 16 drużyn, składających się z 9 członków (w tym 11 drużyn męskich i 5 drużyn kobiecych). Zawody miały charakter szkoleniowo-doskonalący dla członków OSP i stanowiły wspaniałą okazję do integracji lokalnej społeczności. Tor do przeprowadzenia zawodów przygotowali członkowie OSP w Brzydowie.

W kategorii kobiet, pięć jednostek OSP stawiło się na starcie. Po zaciętej rywalizacji, na najwyższym stopniu podium uplasowały się drużyny z Turznicy i Brzydowa, które dzielnie zdobyły pierwsze miejsce ex aequo. Trzecie miejsce zajęły Panie z OSP Ornowo, natomiast czwarte i piąte miejsce przypadły drużynom z OSP Smykówko i OSP Reszki. To niesamowite osiągnięcie i dowód na siłę, determinację oraz umiejętności zawodniczek.

Wśród mężczyzn, rywalizacja była równie zacięta. Na najwyższym stopniu podium stanęła drużyna OSP Reszki, która zdobyła pierwsze miejsce. Drugie miejsce zajęła OSP Brzydowo, a trzecie miejsce przypadło OSP Smykówko. Kolejne miejsca zajęły OSP Turznica, OSP Glaznoty, OSP Idzbark, OSP Durąg, OSP Samborowo, OSP Stare Jabłonki, OSP Pietrzwałd oraz OSP Ornowo. Gratulujemy wszystkim drużynom za zaangażowanie i wspaniałą walkę!

Zwycięskie drużyny, zarówno w kategorii kobiet, jak i mężczyzn, otrzymały zasłużone puchary i dyplomy, które są nie tylko symbolicznym wyrazem uznania, ale także dowodem na ich wysiłek i poświęcenie. Chcielibyśmy podziękować wszystkim uczestnikom zawodów, obsłudze i sędziom za ich zaangażowanie i profesjonalizm. Wspólna praca i poświęcenie przyczyniły się do sukcesu tego wydarzenia.