Zapraszamy!

GCK-B w Samborowie zaprasza na Dzień Kobiet.

Zapraszamy!

Korzystamy z dofinansowania WFOŚiGW w Olsztynie

26.02.2020

Gmina Ostróda pozyskała środki w kwocie 4 165,00 zł na zadanie pn.: „Unieszkodliwienie azbestu z budynków gminnych w miejscowości Brzydowo, gmina Ostróda”. Dotacja została przyznana w ramach ogólnopolskiego programu finansowania usuwania wyrobów zawierających azbest,  w zakresie demontażu, zbierania, transportu oraz unieszkodliwiania odpadów zawierających azbest zgodnie z gminnymi programami usuwania azbestu i wyrobów zawierających azbest.

Korzystamy z dofinansowania WFOŚiGW w Olsztynie

Wspieraj Lokalnie- przekaż 1% PIT na rzecz lokalnych OPP

Gmina Ostróda zachęca do przekazania 1% PIT dla lokalnych OPP.

Wspieraj Lokalnie- przekaż 1% PIT na rzecz lokalnych OPP

Nadanie tytułów Honorowego Obywatela Gminy Ostróda

24.02.2020
Podczas XXI Sesji Rady Gminy Ostróda w kadencji 2018-2023 w uznaniu zasług dla społeczności Gminy Ostróda nadany został tytuł HONOROWEGO OBYWATELA  GMINY OSTRÓDA Panu Henrykowi Orfingerowi uchwałą Nr XXI/177/2020 z dnia 24 lutego 2020 r. w sprawie nadania honorowego obywatelstwa Gminy Ostróda oraz Panu Andrzejowi Dowgiałło uchwałą Nr XXI/176/2020 z dnia 24 lutego 2020 r. w sprawie nadania honorowego obywatelstwa Gminy Ostróda. Akt Nadania wręczył Wójt Gminy Ostróda Bogusław Fijas oraz Przewodniczący Rady Gminy Janusz Sadowski.
Nadanie tytułów Honorowego Obywatela Gminy Ostróda
Gmina

Transmisja XXI Sesji Rady Gminy Ostróda w kadencji 2018-2023 - 24 lutego 2020 r. godz. 10:00

24.02.2020

Gmina

Komentarz Wójta Gminy Ostróda w sprawie rozpowszechniania fałszywych informacji.

20.02.2020

Stanowisko Wójta Gminy Ostróda

W sprawie nieprawdziwych informacji zawartych w oświadczeniu burmistrza Ostródy
z dnia 30 stycznia 2020 r. w sprawie podwyżek opłat za wywóz śmieci
Stanowisko Wójta Gminy Ostróda
Gmina

Życzenia, podziękowania i gratulacje... Jubileusz Honorowego Obywatela Gminy Ostróda

05.02.2020

W Gminnym Centrum Kulturalno -Bibliotecznym w Samborowie odbyła się uroczystość z okazji  Jubileuszu 90-tych urodzin Pana Edmunda Kajetanka – Honorowego Obywatela Gminy Ostróda. Wieloletnia praca edukacyjna i działalność kulturalna Pana Edmunda jest wzorem do naśladowania przez młode pokolenia. Licznie przybyli goście życzyli Jubilatowi dobrego zdrowia, pogody ducha, niegasnącej energii i siły, a także satysfakcji z życiowych osiągnięć. Były wzruszenia, uściski, wspomnienia, mnóstwo śmiechu, jak również gromkie "Dwieście lat" na stojąco. Atmosfera nie do opisania słowami. Człowiek o wielkim sercu Pan Edmund Kajetanek. To zaszczyt mieć takiego Honorowego Obywatela.

Jubileusz Honorowego Obywatela Gminy Ostróda

04.02.2020

Wójt Gminy Ostróda Bogusław Fijas odwiedził Pana Edmunda Kajetanka Honorowego Obywatela Gminy Ostróda z okazji jubileuszu 90-lecia urodzin, składając gratulacje i życzenia w imieniu własnym oraz całej wspólnoty samorządowej Gminy Ostróda.

Serdecznie gratulujemy tak pięknego jubileuszu, życzymy dużo zdrowia oraz wszelkiej pomyślności.

Jubileusz Honorowego Obywatela Gminy Ostróda