Gmina

Transmisja XX Sesji Rady Gminy Ostróda w kadencji 2018-2023 - 4 luty 2020 r. godz. 13:00

04.02.2020

UWAGA!

04.02.2020

Informujemy, że w dniu jutrzejszym (05.02.2020 r.) zajęcia fitness w Kajkowie z przyczyn niezależnych od organizatora zostają odwołane. Zapraszamy w przyszłym tygodniu według wcześniejszego grafiku.

UWAGA!

Wójta Gminy Ostróda
w sprawie nieprawdziwych informacji rozpowszechnianych za pośrednictwem portalu internetowego Facebook

Uroczysty Jubileusz mieszkańców gminy Ostróda

28.01.2020

W Urzędzie Stanu Cywilnego w Ostródzie 3 pary małżeńskie z terenu Gminy Ostróda: Państwo Halina i Zdzisław Jasińscy z Lubajn, Państwo Barbara i Alojzy Ulińscy z Lipowa oraz Państwo Halina i Franciszek Ogonowscy ze Smykówka zostały odznaczone w imieniu Prezydenta RP medalami za długoletnie pożycie małżeńskie. Medale wręczył Wójt Gminy Ostróda Bogusław Fijas. W uroczystości wzięli udział najbliżsi oraz przyjaciele. Były życzenia, gratulacje, upominki.

Uroczysty Jubileusz mieszkańców gminy Ostróda

Działka z przeznaczeniem pod zabudowę pensjonatową nad jeziorem Szeląg Wielki

Działka z przeznaczeniem pod zabudowę pensjonatową nad jeziorem Szeląg Wielki

Rodzinne bieganie w gminie Ostróda

12.01.2020

VI Gminny Zimowy Bieg - "Rodzinne bieganie" za nami. W niedzielę w Lubajnach spotkali się miłośnicy biegów oraz Nordic Walking, którzy wystartowali na dystansie 5 i 10 km. Organizatorem biegu była Gmina Ostróda z inicjatywy lokalnej Radnej Pani Anny Lewandowskiej. Na zwieńczeniu trasy rozpoczynającej się w Lubajnach, a kończącej w Zwierzewie były medale, gwar, okrzyki, radość i gratulacje. Gminny Zimowy Bieg to bieg rekreacyjny, każdy zawodnik, który ukończył trasę był zwycięzcą i otrzymał pamiątkowy złoty medal. Na wszystkich miłośników biegania oraz kibiców na mecie czekał ciepły posiłek. Dodatkową atrakcją była kąpiel morsów. Kolejna edycja biegu już za rok serdecznie gratulujemy wszystkim zawodnikom i zachęcamy do wspólnego rodzinnego i aktywnego wypoczynku.

Rodzinne bieganie w gminie Ostróda

Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny Mistrz Recyklingu

08.01.2020

Zapraszamy do udziału w VI-tej edycji ogólnopolskiego konkursu ekologicznego pt. „Mistrz Recyklingu Maks porządkuje odpady” dla uczniów klas III – VII szkół podstawowych.

szczegóły tutaj

Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny Mistrz Recyklingu

VI Gminny Zimowy Bieg - Rodzinne Bieganie

02.01.2020
Zapraszamy na VI Gminny Zimowy Bieg "Rodzinne Bieganie",
który odbędzie się 12 stycznia 2020 r. w Lubajnach.
Start o godz. 1300 koło Kościoła w Lubajnach.
Trasa biegu: Lubajny - Nowe Siedlisko - Zwierzewo.
Kąpiel Morsów w jeziorze Szeląg Wielki w Zwierzewie o godz. 1500.
Kontakt: Anna Lewandowska - 785 725 374
VI Gminny Zimowy Bieg - Rodzinne Bieganie

Wesołych Świąt

20.12.2019

Z okazji nadchodzących  Świąt Bożego Narodzenia życzenia: zdrowia, spokoju, radosnych i ciepłych chwil, odpoczynku przy rodzinnym stole, wszelkiej pomyślności w życiu prywatnym i zawodowym oraz wszystkiego dobrego w nadchodzącym Nowym Roku.

Wesołych Świąt