Sport

Pierwszy turniej "Grand Prix 2011"

13.09.2010

Czyżby zmiana pokoleń w brzydowskim Grand Prix? Tak można zatytułować pierwszy turniej Grand Prix Brzydowo 2011. Zwycięzcą został Grzegorz Jatkiewicz - zaliczany do grona faworytów tegorocznych zmagań najlepszych amatorów tenisa stołowego. Na drugiej pozycji uplasował się Czesław Nowicki - ubiegłoroczny triumfator, a na miejscu trzecim sklasyfikowany został Andrzej Patrejko, który w meczu finałowym decydującym o miejscu pierwszym przegrał 1:3 z Jatkiewiczem.

Pierwszy turniej "Grand Prix 2011"
Sport

klasyfikacja najlepszych gmin oraz gminnych zrzeszeń LZS w 2010r.

06.09.2010

Gmina Ostróda znalazła się na pierwszej pozycji w Klasyfikacji Najlepszych Gmin oraz Gminnych Zrzeszeń LZS w 2010r. Gmina Ostróda otrzymała 3500pkt.

klasyfikacja najlepszych gmin oraz gminnych zrzeszeń LZS w 2010r.
Sport

Trzeci turniej "Grand Prix Lato 2010"

05.09.2010

W ostatnim turnieju VII edycji Letniego Grand Prix Brzydowo 2010 dwaj główni pretendenci do zwycięstwa w klasyfikacji generalnej do finału zawodów szli jak burza. O końcowym sukcesie zadecydować miał bezpośredni pojedynek pomiędzy Czesławem Nowickim i Wojciechem Łątkowskim. Po czterech setach wynik był 2:2. W ostatniej, piątej partii walka była niezwykle wyrównana i bardzo zacięta.

Trzeci turniej "Grand Prix Lato 2010"
Sport

„GRAND PRIX BRZYDOWO 2011”

29.08.2010

Organizatorzy  XV edycji turnieju tenisa stołowego „Grand Prix Brzydowo 2011”, LUKS „KORMORAN” Brzydowo oraz Urząd Gminy Ostróda uprzejmie informują, że pierwszy turniej tego cyklu odbędzie się w dniu 10 września 2010r. (piątek). Początek zawodów godzina 17.00. Kolejne zawody rozegrane zostaną w dniu 17 września (piątek), początek o godzinie 17.00. O kolejnych turniejach organizator będzie powiadamiał bezpośrednio na zawodach lub drogą e-mailową. Informacja podawana będzie także na stronie Urzędu Gminy w Ostródzie w zakładce sport, gdzie zamieszczane będą komunikaty z kolejnych zawodów. W załączeniu regulamin zawodów.

„GRAND PRIX BRZYDOWO 2011”
Sport

Drugi turniej tenisa stołowego „GRAND PRIX LATO 2010”

29.08.2010

Po raz drugi w tym sezonie spotkali się w Brzydowie tenisiści stołowi by rozegrać kolejne zawody z cyklu „Grand Prix lato Brzydowo 2010”. Na starcie zawodów stanęło 19 zawodników, czyli o pięciu więcej niż na turnieju inauguracyjnym. Tym razem na najwyższym stopniu podium stanął zawodnik z Lubawy - Wojciech Łątkowski, który w finałowym meczu pokonał zwycięzcę pierwszego turnieju,  Czesława Nowickiego 3:2.

Drugi turniej tenisa stołowego „GRAND PRIX LATO 2010”
Sport

Turniej Piłki Nożnej Oldbojów o „Puchar Wójta Gminy Ostróda”

24.08.2010

Dnia 21 sierpnia 2010 roku o godz. 15:00 na boisku GKS „Kormoran” w Zwierzewie odbył się Turniej Piłki Nożnej Oldbojów o „Puchar Wójta Gminy Ostróda” w ramach obchodów 20-lecia Samorządu Gminy Ostróda. okolicznościowy puchar stał się własnością drużyny  Kormoran Zwierzewo.  Celem turnieju była integracja Samorządu i mieszkańców Gminy.

Turniej Piłki Nożnej Oldbojów o „Puchar Wójta Gminy Ostróda”
Sport

PIERWSZY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO „GRAND PRIX LATO 2010”

23.08.2010

„Nareszcie” - takim słowem przywitał się z organizatorami jeden z zawodników grających od kilkunastu lat w brzydowskiej sali. 20 sierpnia ruszyła karuzela tenisowa. Frekwencja nie była wprawdzie najwyższa, bo wystartowało zaledwie 14 zawodników, ale związane jest to z okresem urlopowym. Kilkunastu tenisistów sygnalizowało swoją absencję uzasadniając ją wyjazdami na letni wypoczynek lub pracami związanymi z sezonem letnim.

PIERWSZY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO „GRAND PRIX LATO 2010”

Młodzi piłkarze z turznicy z wizytą u Wójta Gminy Ostróda

24.06.2010

W dniu 22 czerwca br. Wójt Gminy Ostróda Gustaw Marek Brzezin przy słodkim poczęstunku gościł grupę młodych uzdolnionych sportowców. Tym razem gośćmi Pana Wójta byli młodzi piłkarze KS OSP Turznica którzy w sezonie 2009/2010 brali udział  w rozgrywkach klasy okręgowej juniorów młodszych i w rywalizacji z wyżej notowanymi zespołami wywalczyli drugie miejsce.

Młodzi piłkarze z turznicy z wizytą u Wójta Gminy Ostróda

Piłkarki z Brzydowa mistrzem województwa

01.06.2010

25 maja 2010r. w Węgorzewie odbył się XV Finał Wojewódzki turnieju piłki nożnej dla 11-to latków im. Marka Wielgusa,. PZPN nadał tym zawodom rangę oficjalnych mistrzostw polski w tej kategorii wiekowej.

Piłkarki z Brzydowa mistrzem województwa
Sport

HISTORYCZNY PUCHAR I EDYCJI TURNIEJU TENISA STOŁOWEGO TVP OLSZTYN DLA GMINNEGO ZRZESZENIA LZS W OSTRÓDZIE

31.05.2010

Zakończyła się kolejna 51 edycja jednej z najstarszych i najbardziej masowych imprez  na Warmii i Mazurach- Puchar W-M Zrzeszenia LZS i Regionalnej TVP w tenisie stołowym. (wcześniej Gazeta Olsztyńska)  W niedzielę 23 maja br. w Olecku spotkali się najlepsi  z tysięcy uczestników, którzy musieli przebrnąć przez wielostopniowe eliminacje strefowe.    W każdej  z sześciu kategorii wiekowej rywalizowało po ośmioro uczestników. Potwierdziło się, że tenis stołowy dociera do najmniejszych miejscowości i tam nierzadko rodzą  się największe talenty.