Szkolny Konkurs Recytatorski

25.04.2017

Dnia 24 kwietnia odbył się Szkolny Konkurs Recytatorski. Rywalizowało w nim 18 uczniów z kl. I – VI. W kategorii klas I – III zwyciężyła Amelia Błońska z kl. III b. II miejsce zajęła Martyna Cichosz z kl. III b, a miejsce III – Maja Rzymowska z kl. I.

Szkolny Konkurs Recytatorski

Dzień Ziemi w Tyrowie

25.04.2017

W dniu 21 kwietnia br. w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Ziemi. Kl. III a przygotowała z tej okazji inscenizację.

Dzień Ziemi w Tyrowie

Spektakl dla dzieci

19.04.2017

Dnia 19 kwietnia br. odwiedziła naszą szkołę Fundacja Grupa T z przedstawieniem ”Supełki-nieoczekiwana zamiana miejsc”. Tematem spektaklu dla dzieci było rozwijanie empatii i szacunku wobec zwierząt,  kształtowanie opiekuńczej, postawy  wobec słabszych.

Spektakl dla dzieci

Dzień Zdrowia w ZPS w Tyrowie

18.04.2017

W dniu 12 kwietnia br. obchodziliśmy Światowy Dzień Zdrowia pod hasłem „Promujemy zdrowie w ZPS w Tyrowie”. Uroczystość odbyła się na sali gimnastycznej, w której uczestniczyły wszystkie dzieci z przedszkola i szkoły. Na początku spotkania przedszkolaki zaprezentowały cześć artystyczną związaną z tematyką zdrowotną. Następnie uczennice z kl. III b, IV i V zatańczyły taniec Zumba.

Dzień Zdrowia w ZPS w Tyrowie
Zespół Przedszkolno - Szkolny w Tyrowie

Międzywojewódzki Konkurs Wiedzy Przyrodniczo – Ekologicznej pod hasłem: „Aleje drzew i ich mieszkańcy”.

02.04.2017

30 marca 2017r. odbył  się w Iławie II etap  XXII edycji Międzywojewódzkiego Konkursu Wiedzy Przyrodniczo – Ekologicznej  pod hasłem: „Aleje drzew i ich mieszkańcy”.

W konkursie wzięła udział  czteroosobowa drużyna z naszej szkoły.

Wycieczka uczniów do Torunia

02.04.2017

24 marca 2017 roku 46 uczniów z kl. I-IV uczestniczyło w wycieczce do Torunia. Zgodnie z planem na miejsce dotarliśmy około godziny 10.00. Na parkingu, z którego rozciągał się widok na bulwar spacerowy nad brzegiem Wisły i panoramę Starego Miasta, czekał na nas przewodnik. Najpierw wąskimi zaułkami przeszliśmy pod Krzywą Wieżę. Tu pan Adam opowiedział nam skąd wzięła się nazwa miasta i co oznacza, a także dlaczego Krzywa Wieża jest krzywa.

Wycieczka uczniów do Torunia

Powitanie Wiosny

Powitanie Wiosny przez Przedszkolaków z ZPS w Tyrowie

Powitanie Wiosny

Warsztaty dla uczniów - Stop cyberprzemocy

16.03.2017

W dniu 16 marca  br. uczniowie kl. IV – VI uczestniczyli w 2 godzinnych warsztatach pt. „Stop cyberprzemocy. Jak nie stać się ofiarą w Sieci?”

Warsztaty dla uczniów - Stop cyberprzemocy

Dzień Kobiet w Tyrowie

15.03.2017

W naszej szkole obchodziliśmy Dzień Kobiet. Z tej okazji klasa V przygotowała uroczysty apel.

Dzień Kobiet w Tyrowie

Bezpieczne ferie

25.01.2017

Dnia   20 stycznia 2017 r. w ramach programu profilaktycznego „Bezpieczne ferie” zorganizowane zostało spotkanie z dzielnicowym. Dzielnicowy Krzysztof Rogowski udzielił dzieciakom wskazówek jak bezpiecznie spędzić ferie zimowe.

Bezpieczne ferie