Wycieczka do Parku Dinozaurów w Malborku

20.06.2017

Dnia 14.06.2017r. przedszkolaki z Tyrowa wybrały się na wycieczkę do Parku Dinozaurów w Malborku. Dzieci miały tam możliwość  spacerować po ścieżce edukacyjnej, gdzie witały je  ruchome smoki i dinozaury. Łącznie dzieci zobaczyły około 40 dinozaurów, które przeprowadziły je przez poszczególne okresy w dziejach ziemi. Podziwialiśmy także różne zwierzęta spotkane w mini zoo. Udało nam się także zobaczyć występ iluzjonisty. Po zwiedzaniu parku dzieci miały możliwość wyszaleć się na placu zabaw, gdzie świetnie się bawiły. Był to dzień pełen niezapomnianych wrażeń.

Wycieczka do Parku Dinozaurów w Malborku

Spacery Zuchów

20.06.2017

Co robić w piękne słoneczne dni? Z pewnością nie siedzieć i się nudzić. Wiedzą o tym przedszkolaki z grupy Zuchów, które korzystały gdy tylko mogły z pięknej pogody. Poza spacerami odbywały się zajęcia w terenie, gimnastyka a także pikniki :)

Spacery Zuchów

Program - Czyste powietrze wokół nas

20.06.2017

W marcu nasze przedszkole przystąpiło do realizacji Programu Przedszkolnej Edukacji Antytytoniowej „Czyste powietrze wokół nas” przygotowanego  przez Państwową Stację Epidemiologiczno-Sanitarną w Ostródzie.  Założeniem programu było radzenie sobie w sytuacjach gdy inni palą papierosy.

Program - Czyste powietrze wokół nas

I miejsce w biegach na 400 m naszej uczennicy

19.06.2017

Miło nam poinformować, że uczennica naszej szkoły Anna Gliszczyńska zajęła I miejsce w kategorii kl. III – IV w biegu na dystansie 400 m dziewcząt
w XXVII Biegach Ulicznych zorganizowanych w Ostródzie w dniu 17.06.2017 r.

Aniu gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

I miejsce w biegach na 400 m naszej uczennicy

Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego

16.06.2017

Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „Moja Mama” zorganizowanego przez panią z biblioteki w Tyrowie. W konkursie wzięły udział przedszkolaki z obydwu grup. Prace bardzo się podobały. Wszystkie dzieci zostały nagrodzone. Dziękujemy bardzo.

Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego

DZIEŃ MAMY - KRASNALE

13.06.2017

Na wysokim drzewie - może ktoś z was nie wie? - wyrosły serduszka jak smaczne jabłuszka. A te serduszka dla mojej mamy, bo my się z mamą bardzo kochamy. 29 maja odbyła się uroczystość z okazji Dnia Mamy. Dzieci przygotowały program artystyczny, niespodzianki dla mam, uściski, całusy, najserdeczniejsze życzenia i słodki poczęstunek. Po występach mamy, miały okazję obserwować swoje dzieci podczas zajęcia otwartego. Przedszkolaki bardzo się napracowały i dzielnie wytrzymały do końca zajęcia. Mamusie zaś musiały popisać się talentem plastycznym rysując portret swojej córeczki/ syneczka. W ten oto sposób powstała, w szatni przedszkola przeurocza wystawa pod hasłem "Dziecko rysuje mamę - Mama rysuje dziecko” zabawa była bardzo udana. Dziękujemy mamusiom za pomoc w upieczeniu ciast a także za to, że tak licznie przybyły na naszą uroczystość.

DZIEŃ MAMY - KRASNALE
Zespół Przedszkolno - Szkolny w Tyrowie

Podsumowanie Konkursu Plastycznego „BEZPIECZNE WAKACJE”

12.06.2017

Dnia 08.06.2017r. odbyło się podsumowanie Konkursu Plastycznego „BEZPIECZNE WAKACJE”.  Organizatorem konkursu było Expo Mazury S.A w Ostródzie. W konkursie wzięło udział wiele szkół również miejskich. Mimo to talent naszej uczennicy został zauważony. Zuzanna Szymon otrzymała wyróżnienie i jesteśmy z niej bardzo dumni. GRATULUJEMY!

Podsumowanie Konkursu Plastycznego „BEZPIECZNE WAKACJE”

Wycieczka do Filharmonii w Olsztynie

12.06.2017

Dnia 06.06.02017r. odbyła się wycieczka do Warmińsko – Mazurskiej Filharmonii im. Feliksa Nowowiejskiego w Olsztynie. Uczniowie po raz pierwszy mieli okazję zobaczyć arcydzieło gatunku i największy hit scen muzycznych na całym świecie „Skrzypka na dachu”. Musical zachwycił całą publiczność, a owacjom nie było końca. Wycieczkę zorganizował ksiądz Leszek Nowak i jesteśmy mu bardzo wdzięczni.

Wycieczka do Filharmonii w Olsztynie

IX OLIMPIADA ZDROWIA

12.06.2017

W dniu 06.06.2017r. w Szkole Podstawowej nr 4 w Ostródzie odbyła się IX OLIMPIADA ZDROWIA. Celem olimpiady jest wykształcenie wśród młodzieży szkolnej potrzeby dbania o własne zdrowie oraz kształtowanie umiejętności niezbędnych do ochrony i doskonalenia zdrowia. W uroczystości uczestniczyły Szkoły Promujące Zdrowie z terenu Gminy Ostróda oraz Miasta Ostróda, posiadające Certyfikat Szkoły Promującej Zdrowie.

IX OLIMPIADA ZDROWIA

Dzień Dziecka w Tyrowie

07.06.2017

Dnia 1 czerwca 2017 roku Zespół Przedszkolno- Szkolny w Tyrowie był najwspanialszym miejscem na ziemi. Dzieciaki z okazji swojego święta otrzymały piękne prezenty ufundowane przez pana Józefa Wiśniewskiego, radnego ze wsi Tyrowo. Do tego placówka zadbała o wszechstronny rozwój swoich wychowanków.

Dzień Dziecka w Tyrowie