Dzień Matki - Przedszkole grupa Zuchy

07.06.2017

Dziś Święto Mamy piękny czas,
niech zabrzmi radość pośród nas

Niech nucą ptaszki w cieniu drzew
dla Ciebie Mamuś jest ten śpiew....

Tymi słowami dzieci z grupy Zuchy przywitały w dniu 26.05.2017r. swoje mamy na uroczystości z okazji ich święta. Były wiersze i piosenki by uczcić ten szczególny dzień. Podczas wręczania upominków całusom i uściskom nie było końca. Po prezentacji słowno-muzycznej wszyscy zasiedli do słodkiego poczęstunku. Następnie odbyły się konkursy i zabawy dla mam i ich pociech. Zabawa była bardzo udana.
Dziękujemy wszystkim mamom za przybycie i jeszcze raz w imieniu dzieci składamy najserdeczniejsze życzenia :)

Dzień Matki - Przedszkole grupa Zuchy

Stypendium Równe szanse - ruszyła kolejna edycja

02.06.2017

NIE ZWLEKAJ !

STYPENDIUM „RÓWNE SZANSE” CZEKA

JUŻ OD 1 CZERWCA MOŻESZ ZŁOŻYĆ WNIOSEK STYPENDIALNY ON-LINE:
www.e-stypendysta.frrl.org.pl

Rekrutacja trwa od 1 czerwca do 31 lipca

Stypendium Równe szanse - ruszyła kolejna edycja
Zespół Przedszkolno - Szkolny w Tyrowie

Szkolna Akademia Przyszłości - rozwijanie kompetencji matematyczno-przyrodniczych w klasach IV - VI

02.06.2017

Rekrutacja do projektu "Szkolna Akademia Przyszłości" - rozwijanie kompetencji matematyczno-przyrodniczych w klasach IV - VI trwa! Zakończenie 30 czerwca 2017 r. Zapraszamy serdecznie wszystkich uczniów, którzy w przyszłym roku będą uczyć się w klasach IV - VI. Rozpoczynamy obozem w górach. Szczegóły wkrótce!

Zespół Przedszkolno - Szkolny w Tyrowie

Finał XXII edycji Międzywojewódzkiego Konkursu Wiedzy Przyrodniczo - Ekologicznej pod hasłem - Aleje drzew i ich mieszkańcy.

01.06.2017

Finał konkursu odbył się 25 maja br.  w siedzibie Zespołu Parków Krajobrazowych Pojezierza Iławskiego i Wzgórz Dylewskich w Jerzwałdzie (ZPKPI i WD). Jego uczestnicy o drzewach tworzących aleje oraz o ich mieszkańcach wiedzieli naprawdę wiele! Potrafili bezbłędnie  rozpoznawać gatunki, oznaczać gatunki drzew po liściach, owocach, rozumieli  co zagraża mieszkańcom alej i  jak należy je chronić. Znali gatunki owadów, które przetrwają dzięki alejom.

Wiosenne sprzątanie Gminy Ostróda - Tyrowo

01.06.2017

18 maja 2017 uczniowie i przedszkolaki  z Zespołu Przedszkolno- Szkolnego w Tyrowie pod opieką nauczycieli sprzątali naszą miejscowość. Najmłodsi rozpoczęli pracę od swojego podwórka. Starsi wyszli na ulice  i chodniki wiejskie. Sprzyjała nam piękna pogoda. Po sprzątaniu był czas na wspólny wypoczynek. Wszyscy uczestnicy sprzątania otrzymali poczęstunek fundowany przez UG w Ostródzie.

Wiosenne sprzątanie Gminy Ostróda - Tyrowo

Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego

31.05.2017

20 marca w Szkole Podstawowej w Szyldaku odbyło się podsumowanie gminnego konkursu plastycznego „Ptaki wokół nas”. Organizatorem konkursu była Szkoła Podstawowa w Szyldaku, Urząd Gminy w Ostródzie, Zespół Parków Krajobrazowych Pojezierza Iławskiego i Wzgórz Dylewskich z siedzibą w Jerzwałdzie, Nadleśnictwo Jagiełek.

Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego

Sprzątanie Warmii i Mazur 2017 - Przedszkole

28.05.2017
Sprzątanie Warmii i Mazur 2017 - Przedszkole

Wycieczka przedszkolaków do Teatru Lalek w Olsztynie

26.05.2017

16 maja, przedszkolaki pojechały do teatru Lalek w Olsztynie. Wycieczka była zorganizowana i  sfinansowana w ramach projektu Kreatywne Przedszkolaki Gminy Ostróda. Pierwszym punktem podróży był McDonald. Dzieci tam zjadły i ruszyły w stronę teatru. W teatrze obejrzały spektakl pt: "Czarodziejski koncert".

Wycieczka przedszkolaków do Teatru Lalek w Olsztynie

Mały Przegląd Artystyczny w Przedszkolu

24.05.2017

5 maja odbył się w naszym przedszkolu Mały Przegląd Artystyczny na który zostali zaproszeni rodzice. Program artystyczny został przygotowany przez panie i dzieci na zajęciach tanecznych i teatralno - artystycznych w ramach projektu "Kreatywne przedszkolaki gminy Ostróda".

Mały Przegląd Artystyczny w Przedszkolu

Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego - Aleje drzew i ich mieszkańców

24.05.2017

Dnia 25.05.2017r. zostały ogłoszone wyniki konkursu plastycznego pt.: „Aleje drzew i ich mieszkańcy”. Konkurs zorganizował Zespół Parków Krajobrazowych Pojezierza Iławskiego Wzgórz Dylewskich w Jerzwałdzie. W konkursie wzięli udział uczniowie naszej szkoły. Ich trud oraz zdolności zostały zauważone przez komisje konkursową.

Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego - Aleje drzew i ich mieszkańców