Wigilia w Gminnym Centrum Kulutralno - Bibliotecznym w Samborowie

11.12.2014

Wigilia w Gminnym Centrum Kulutralno - Bibliotecznym w Samborowie
Gminne Centrum Kulturalno-Biblioteczne w Samborowie

XIV Gminny Konkurs Rękodzieła "Boże Narodzenie w Tradycji Polskiej".

26.11.2014

Gminne Centrum Kulturalno - Biblioteczne w Samborowie ogłasza XIV Gminny Konkurs Rękodzieła "Boże Narodzenie w Tradycji Polskiej".

Regulamin oraz pozostałe informacje na stronie www.gckbsamborowo.pl

XIV Gminny Konkurs Rękodzieła "Boże Narodzenie w Tradycji Polskiej".
Gminne Centrum Kulturalno-Biblioteczne w Samborowie

"Fatamorgana" z GCK - B w Samborowie na VIII Festiwalu Teatrów Amatorskich Warmii i Mazur pt. „Teatrowisko”.

26.11.2014

Zespół teatralny „Fatamorgana” laureat I miejsca na tegorocznym „Płośnickim lecie Teatralnym” został zaproszony przez Towarzystwo Kultury Teatralnej na „Teatrowisko” - VIII Festiwal Teatrów Amatorskich Warmii i Mazur. Jest to ogromne wyróżnienie dla młodych twórców teatru, gdyż na przeglądzie prezentują się najlepsze zespoły amatorskie w województwie.

Więcej informacji, zdjęcia oraz materiał video na stronie www.gckbsamborowo.pl

Gminne Centrum Kulturalno-Biblioteczne w Samborowie

Obchody Odzyskania Niepodległości w Gminnym Centrum Kulturalno - Bibliotecznym w Samborowie.

17.11.2014

10 listopada br. w Gminnym Centrum Kulturalno – Bibliotecznym w Samborowie odbyła się uroczystość upamiętniająca rocznicę odzyskania przez Polskę Niepodległości. Impreza miała charakter widowiska słowno – muzycznego nawiązującego do czasów walki o niepodległość.

Więcej informacji, zdjęć oraz nagranie wideo pod adresem www.gckbsamborowo.pl

Gminne Centrum Kulturalno-Biblioteczne w Samborowie

Grupy wokalne z GCK-B w Samborowie laureatami Festiwalu Piosenki Patriotycznej i Wojskowej w Pieniężnie 2014 r.

17.11.2014

7 listopada grupy wokalne z GCK - B Samborowo wzięły udział w Festiwalu Piosenki Patriotycznej i Wojskowej w Pieniężnie. Festiwal miał formę konkursu, którego uczestnicy zaprezentowali własne interpretacje piosenek i pieśni patriotycznych oraz żołnierskich. Członkami komisji byli prof. Leszek Szarzyński muzyk, członek Orkiestry Filharmonii Warmińsko -Mazurskiej w Olsztynie oraz prof. Józef Wojtkowiak - dyrygent. Kilkumiesięczne próby zespołów z GCK – B okazały się mieć swój szczęśliwy finał.

Więcej informacji pod adresem www.gckbsamborowo.pl

Gminne Centrum Kulturalno-Biblioteczne w Samborowie

Obchody Święta Niepodległości 11 Listopada 2014 r. w Gminnym Centrum Kulturalno - Bibliotecznym w Samborowie

31.10.2014

Gminne Centrum Kulturalno-Biblioteczne w Samborowie

Udział biblioteki Gminne Centrum Kulturalno - Biblioteczne - filia w Tyrowie w konkursie "pekaespomaga"

18.10.2014

Serdecznie zapraszamy wszystkich sympatyków Gminy Ostróda, a także Gminnego Centrum Kulturalno - Bibliotecznego w Samborowie do wzięcia udziału w konkursie "pekaespomaga" poprzez oddanie głosu na filię biblioteczną w Tyrowie. Stawką w konkursie jest remont biblioteki za 10 tysięcy złotych. Codziennie można oddawać po 1 głosie z każdego adresu email. Aby poprawnie oddać głos należy (dokładna instrukcja w zakładce "więcej"):

Megamatma w GCKB

22.09.2014

Już od 25 września Gminne Centrum Kulturalno - Biblioteczne w Samborowie zaprasza do Bibliotek w Samborowie, Pietrzwałdzie, Szyldaku, Tyrowie, Brzydowie i  Idzbarku do korzystania z projektu MEGAMATMA.

Więcej informacji na stronie www.gckbsamborowo.pl

Megamatma w GCKB

Tydzień Zakazanych Książek 2014

22.09.2014

Tydzień Zakazanch Książek 2014 w Bibliotece!

Czy wiesz, że przyczyną cenzury może być nawet niewielka butelka wina w koszyku Czerwonego Kapturka?

Więcej informacji na stronie www.gckbsamborowo.pl

Tydzień Zakazanych Książek 2014