przyjmowanie wniosków o płatności bezpośrednie

04.05.2011

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa Biuro Powiatowe w Ostródzie przypomina, iż termin składania przedmiotowych wniosków o płatności bezpośrednie upływa w dniu 16.05.2011r. W ostatnim tygodniu przyjmowania wniosków (9 -16 maja 2011r.) Ostródzkie Biuro Powiatowe będzie czynne w godzinach 6³°- 22°°, dodatkowo w dniu 14.05.2011r. (sobota) biuro będzie czynne w godzinach 7³°-15³°.

przyjmowanie wniosków o płatności bezpośrednie

50-lecie pożycia małżeńskiego

04.05.2011

W dniu 28 kwietnia 2011r.  Wójt Gminy Ostróda Gustaw Marek Brzezin odwiedził parę małżeńską obchodzącą  50-lecie pożycia małżeńskiego i w imieniu Prezydenta R.P. wręczył medale za długoletnie pożycie małżeńskie Państwu: Zofii i Stanisławowi Kołodziejczyk z Wysokiej Wsi. Były gratulacje, życzenia wszelkiej pomyślności , dobrego zdrowia oraz harmonii w codziennym wspólnym życiu.

50-lecie pożycia małżeńskiego

rocznica uchwalenia Konstytucji 3 maja

04.05.2011

3 maja 2011 roku w Ostródzie odbyły się uroczyste obchody 220 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 maja, które rozpoczęły się Mszą Świętą w Kościele NPNMP w Ostródzie. Dalsza część uroczystości miała miejsce pod pomnikiem Tadeusza Kościuszki, gdzie przedstawiciele lokalnych samorządów, organizacji kombatanckich, służb mundurowych oraz szkół złożyli wiązanki kwiatów pod pomnikiem.

rocznica uchwalenia Konstytucji 3 maja

29.04.2011

Wójt Gminy Ostróda
Stowarzyszenie Miłośników Wzgórz Dylewskich
zapraszają na
21 maja 2011r.

szczegóły w niniejszym linku

28.04.2011

Wojewódzki Inspektorat Ochrony Roślin i Nasiennictwa w Ostródzie informuje, że jest już aktualna strona internetowa, gdzie uruchamiane są sukcesywnie komunikaty sygnalizacyjne, które informują o terminie i sposobie zwalczania danego agrofaga - www.piorin.gov.pl/olsztyn

życzenia od wojewody warmińsko-mazurskiego dla mieszkańców Gminy Ostróda

życzenia od wojewody warmińsko-mazurskiego dla mieszkańców Gminy Ostróda

wielkanoc 2011

wielkanoc 2011

gmina ostróda na targach turystycznych

21.04.2011

W dniach 15-17 kwietnia  Gmina Ostróda wystawiała swoją ofertę podczas Międzynarodowych Targów Turystycznych w Gdańsku. Jest to jedna z trzech najważniejszych imprez targowych w naszym kraju, od wielu lat zajmuje czołowe miejsce, tuż za targami w Poznaniu i Warszawie.  Planujący wakacje mogli zapoznać się z atrakcjami w samej Gminie i wokół niej oraz ofertą noclegową i gastronomiczną. Gminne stoisko było blisko wejścia, więc odwiedzający targi nie mieli możliwości ominięcia naszej oferty.

gmina ostróda na targach turystycznych

Kwietniowy Biuletyn Informacyjny już dostępny

19.04.2011

Dostępny jest już najnowszy kwietniowy numer Biuletynu Informacyjnego Urzędu Gminy Ostróda. Biuletyn dostępny po naciśnieciu niniejszego linku.

Kwietniowy Biuletyn Informacyjny już dostępny

ZOK w Ostródzie "wystartował" z własną stroną www

14.04.2011

Uruchomiona została strona internetowa Zakładu Obsługi Komunalnej w Ostródzie http://www.zok.ostroda.pl/ Strona internetowa pełni jednocześnie funkcję Biuletynu Informacji Publicznej ZOKu.

ZOK w Ostródzie "wystartował" z własną stroną www