13.09.2021

18 września br. zapraszamy na festyn rodzinny do Samborowa. Szczegóły na plakacie.

Bezpłatne zajęcia fitness w Gminie Ostróda

13.09.2021

Zapraszamy na bezpłatne zajęcia fitness w Gminie Ostróda.

Bezpłatne zajęcia fitness w Gminie Ostróda

Złote Gody mieszkańców Gminy

10.09.2021

Państwo Elżbieta i Bogdan Galon z Wałdowa zostali odznaczeni w imieniu Prezydenta RP medalami za długoletnie pożycie małżeńskie. Medale wręczył Wójt Gminy Ostróda Bogusław Fijas. Były życzenia, gratulacje, upominki. SERDECZNIE GRATULUJEMY!

Złote Gody mieszkańców Gminy
Gmina

Dożynki Gminy Ostróda 2021 – czyli tradycyjnie, kolorowo, smacznie i wesoło!

10.09.2021
W miniony weekend Gmina Ostróda świętowała zakończenie żniw. Tegorocznym gospodarzem Gminnego Święta Plonów była miejscowość Brzydowo. Podsumowanie całorocznego trudu lokalnych rolników przyciągnęło do Brzydowa wielu gości. Gminne Święto Rolników zostało dofinansowane ze środków Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa.
Dożynki Gminy Ostróda 2021 – czyli tradycyjnie, kolorowo, smacznie i wesoło!
Gmina

Szczepimy się przeciw COVID19 z OSP Stare Jabłonki - punkt szczepień w Lubajnach

Festyn #SZCZEPIMYSIE z KGW Warlity Wielkie

Festyn #SZCZEPIMYSIE z KGW Warlity Wielkie

Złote Gody

09.09.2021

Państwo Krystyna i Bonifacy Szulc z Gierłoży zostali odznaczeni w imieniu Prezydenta RP medalami z okazji jubileuszu 50-lecia pożycia małżeńskiego. Szanownym Jubilatom słowa uznania, podziękowania za piękny przykład dla młodszych pokoleń oraz aktu uhonorowania dokonał Wójt Gminy Ostróda Bogusław Fijas. SERDECZNIE GRATULUJEMY!

Złote Gody

Jubileusz 50-lecia pożycia małżeńskiego

08.09.2021

Państwo Halina i Tadeusz Woźniak z Rudna zostali odznaczeni w imieniu Prezydenta RP medalami za długoletnie pożycie małżeńskie. Medale wręczył Wójt Gminy Ostróda Bogusław Fijas. Były życzenia, gratulacje, upominki. SERDECZNIE GRATULUJEMY!

Jubileusz 50-lecia pożycia małżeńskiego

Apel Wiceminister Rodziny i Polityki Społecznej Barbary Sochy

02.09.2021
W związku z rozpoczęciem się nowego roku szkolnego  Wiceminister Rodziny i Polityki Społecznej Barbara Socha zwróciła się z prośbą do Prowadzących Instytucje Opieki dla dzieci w wieku do lat 3, o umożliwienie rodzicom dzieci uczestniczenia w zajęciach adaptacyjnych.  Stosując się do wytycznych Głównego Inspektora Sanitarnego dotyczących COVID-19, można pozwolić rodzicom w sposób bezpieczny brać udział w zajęciach adaptacyjnych.

Apel Wiceminister Rodziny i Polityki Społecznej Barbary Sochy

Fotorelacja z festynu #SZCZEPIMYSIE z KGW TURZNICA

30.08.2021

W dniu 29.08.2021 r. w Turznicy odbył się festyn #SZCZEPIMYSIE z KGW TURZNICA. Poniżej krótka fotorelacja z festynu!

Fotorelacja z festynu #SZCZEPIMYSIE z KGW TURZNICA