Gmina

U W A G A !!! Zmiana siedziby Obwodowej Komisji Wyborczej Nr 15 w gminie Ostróda

28.06.2020

Zmiana siedziby
Obwodowej Komisji Wyborczej Nr 15
w gminie Ostróda

Postanowieniem Nr 532-25/2020 Komisarza Wyborczego w Elblągu II z dnia 18 czerwca 2020 r. na czas wyborów Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, zarządzonych na dzień 28 czerwca 2020 r., została dokonana  zmiana siedziby obwodowej komisji wyborczej Nr 15 w gminie Ostróda;

na siedzibę Obwodowej Komisji Wyborczej Nr 15
     wyznaczono:

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Ostródzie
ul. 11-ego listopada 39, 14-100 Ostróda.
Gmina

Zapraszamy na wybory 28 czerwca 2020 r. - Możemy otrzymać nowy wóz strażacki!!!

26.06.2020

Drodzy Mieszkańcy Gminy Ostróda, solidarnie weźmy udział w wyborach na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. Dzięki naszemu osobistemu udziałowi w wyborach i możliwości uzyskania największej frekwencji w województwie warmińsko – mazurskim mamy szansę na otrzymanie samochodu strażackiego o łącznej wartości 800 000 zł dla naszych druhów z jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych.

Zapraszamy na wybory 28 czerwca 2020 r. - Możemy otrzymać nowy wóz strażacki!!!

Transmisja Komisji Wspólnych Gminy Ostróda dnia 26.06.2020 godz. 13:00

26.06.2020

Transmisja Komisji Wspólnych Gminy Ostróda dnia 26.06.2020 godz. 13:00

WZNOWIENIE DZIAŁALNOŚCI ŚWIETLIC WIEJSKICH

22.06.2020

ZASADY KORZYSTANIA ZE ŚWIETLIC WIEJSKICH W GMINIE OSTRÓDA
W OKRESIE PANDEMII COVID-19 OBOWIĄZUJĄCE OD CZERWCA 2020 r. DO ODWOŁANIA

WZNOWIENIE DZIAŁALNOŚCI ŚWIETLIC WIEJSKICH

Dąb 600-lecia – symbol pamięci i rozwoju wsi Glaznoty

20.06.2020

Od kilku lat Glaznoty w Gminie Ostróda coraz bardziej otwierają się na świat zewnętrzny. W sobotnie popołudnie mieszkańcy wsi zgromadzili się koło gotyckiego kościoła, przy dębie, który w 1929 roku z okazji 600-lecia Glaznot zasadzili dawni glaznotczanie. W sąsiedztwie jubileuszowego drzewa, siłami wszystkich mieszkańców i gości, wkopana została tablica informacyjno-edukacyjna sfinansowana przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Olsztynie za pośrednictwem Olsztyńskiego Centrum Edukacji Ekologicznej (Warmińsko-Mazurski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli).

Dąb 600-lecia – symbol pamięci i rozwoju wsi Glaznoty

19.06.2020
Zmiana siedziby
Obwodowej Komisji Wyborczej Nr 15
w gminie Ostróda

Konkurs rozstrzygnięty!

17.06.2020

Wójt Gminy Ostróda Bogusław Fijas wręczył nagrody dla laureatów konkursu pn. „Moje wspomnienie z Rajdu Rowerowego”. Zwycięzcami konkursu zostali Mariusz Ignatjuk oraz Grzegorz Żelazny. Dziękujemy za wspólną zabawę i gratulujemy wygranej!

Konkurs rozstrzygnięty!

Kolejne laptopy dla uczniów z Gminy Ostróda

08.06.2020

Gmina Ostróda w ramach rządowego programu grantowego pn. „Zdalna Szkoła+” po raz kolejny otrzymała środki finansowe ( 104 981,00zł)  na sfinansowanie zakupu 61 sztuk laptopów. W najbliższym czasie zostaną bezpłatnie użyczone uczniom, którzy nie posiadają lub mają utrudniony dostęp do sprzętu, umożliwiającego im realizację zdalnych lekcji według obowiązującej podstawy programowej.

Kolejne laptopy dla uczniów z Gminy Ostróda

UWAGA KONKURS!!!

03.06.2020

Rajd Rowerowy na Wzgórza Dylewskie to wydarzenie, które już na stałe wpisało się w kalendarz imprez rekreacyjnych w Gminie Ostróda. Niestety, ze względu na panującą sytuację, organizacja rajdu jest aktualnie niemożliwa. Dziś obchodzimy Światowy Dzień Roweru i z tej okazji mamy przyjemność zaprosić Państwa do udziału w  konkursie, w którym nagrodą główną jest rower.

Aby wygrać, wystarczy w komentarzu do  postu konkuroswego Gminy Ostróda ogłoszonego na portalu Facebook kliknij tutaj dodać zdjęcie, wspomnienie z Rekreacyjnego Rajdu Rowerowego z poprzednich edycji i zebrać największą liczbę polubień. Konkurs trwa do 15 czerwca do godz. 12:00.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie i życzymy powodzenia!

UWAGA KONKURS!!!