Zdrowo na sportowo w Bałcynach

18.08.2014

W sobotę  9 sierpnia w Bałcynach odbył się festyn dla dzieci promujący program "Zdrowo na sportowo " p.Janusza Sadowskiego.Organizatorami festynu byli rodzice dzieci biorących już udział w programie oraz mieszkańcy wsi .

Zdrowo na sportowo w Bałcynach

Drużyna z Lichtajn - zwycięzcami I Gminnej Ligi Orlika

13.08.2014

W piątek 8 sierpnia w Samborowie dobiegły końca rozgrywki w ramach I Gminnej Ligi Orlika o Puchar Wójta odbywające sie na tamtejszym Orliku. Łącznie do turnieju przystąpiło 6 drużyn z terenu gminy.  Aż trzy drużyny uzyskały taką samą ilość punktów dlatego o ostatecznym zwycięstwie zadecydował bilans bramek. W rezultacie główne trofeum trafiło do zawodników z Lichtajn. Na drugim miejscu uplasowała się drużyna z Turznicy, a na trzecim z Samborowa.Królem strzelców z 19-toma trafieniami został Karol Narojczyk reprezentujący drużynę z Lichtajn. Puchary i nagrody zostały wręczone przez Wójta Gminy Ostróda Bogusława Fijasa.

Drużyna z Lichtajn - zwycięzcami I Gminnej Ligi Orlika

Puchar Wójta Gminy Ostróda trafił do młodzików z Grunwaldu

11.08.2014

Początkowo w turnieju miały brać udział trzy zespoły, jednak drużyna z Tyrowa z niewiadomych przyczyn nie dotarła na spotkanie. W rezultacie rozegrano mecz pomiędzy "Płomieniem" Turznica, a zespołem Grunwald Gierzwałd. Spotkanie zakończyło się wynikiem 4:3 dla gości.  Zwycięzcom wręczono puchary, które zostały ufundowane przez Wójta Gminy Ostróda Bogusława Fijasa.

Puchar Wójta Gminy Ostróda trafił do młodzików z Grunwaldu

I Rodzinny Turniej Siatkowej Piłki Plażowej

22.07.2014

W sobotę 17 lipca 2014 w Bałcynach odbył się I Rodzinny Turniej Siatkowej Piłki Plażowej.Do turnieju zgłosiło się 10 drużyn. Zawzięta rywalizacja wyłoniła 2 najlepsze drużyny, które spotkały się w bardzo wrównanym finale . Najlepszą drużyną okazała się drużyna wskładzie Arek Ziółkowski i Daria Piotrowicz ,2 miejsce Sławek i Piotr Chilińscy ,a trzecie Piotr Rykaczewski i Patryk Piotrowicz .Najlepszym zawodnikiem został Sebastian Mirosław, a zawodniczką Malwina Niesyt . Wręczono dodatkowo nagrody dla najmłodszych zawodników Marka Chodakowskiego i Patryka Piotrowicza.

I Rodzinny Turniej Siatkowej Piłki Plażowej

Zgłoszenia do Drużyny ORLIKA

08.07.2014

W związku z rosnącym zainteresowaniem zajęciami o profilu piłkarskim - dla najmłodszych-  w porozumieniu z klubem LKS "Płomień" Turznica zapraszamy do zgłaszania  wszystkich chętnych chłopców z rocznika  2004/2005 pod nr tel. 695 377 020

Zgłoszenia do Drużyny ORLIKA

TERMINARZ Gminna Liga ORLIKA

03.07.2014

Do rozgrywek Gminnej Ligi ORLIKA o Puchar Wójta Gminy Ostróda zgłosiły się następujące drużyny:

1. Lichtajny
  2. Smykówko
  3. Turznica
  4. Bałcyny
  5. Samborowo
  6. Pietrzwałd

TERMINARZ ROZGRYWEK

TERMINARZ Gminna Liga ORLIKA

Turniej Siatkówki Plażowej

02.07.2014

Turniej Siatkówki Plażowej

III Miejsce Reprezentacji Gminy na Igrzyskach Samorządowych

01.07.2014

Reprezentacja Gminy Ostróda zajęła trzecie miejsce podczas Wojewódzkich Letnich Igrzysk Samorządowych o „Puchar Marszałka Województwa Warmińsko-Mazurskiego” Igrzyska odbyły się w Ornecie w dniu 28 czerwca 2014r. Uczestnicy rywalizowali w kilkunastu konkurencjach wliczanych do klasyfikacji generalnej. Tradycyjnie o zwycięstwo i I miejsce rywalizowały trzy Reprezentacje; Gmina Lubawa, Iława i Ostróda, a różnica punktowa była minimalna.

III Miejsce Reprezentacji Gminy na Igrzyskach Samorządowych

Tytuł Mistrza Województwa dla LUKS Kormoran Brzydowo

18.06.2014

Drużyna dziewcząt KORMORANA Brzydowo po raz drugi sięgnęła po tytuł mistrza województwa. Tym razem dziewczęta zwyciężyły w turnieju LZS Mała Piłkarska Kadra Czeka dla dziewcząt rocznika 2001 (6 klasa). Finał wojewódzki rozegrano w gminie Wydminy –za Giżyckiem, która w ubiegłym roku zwyciężyła te rozgrywki – ( czwarty raz z rzędu) . Do zawodów przystąpiło 12 drużyn z województwa . Nagrodą główną turnieju jest wyjazd na Finał Krajowy do Siedlec 3-6 lipca.

Tytuł Mistrza Województwa dla LUKS Kormoran Brzydowo

Półfinał "Mała Piłkarska Kadra Czeka 2014" chłopców

17.06.2014

W dniu 12.06.2014 r. w Samborowie  odbyły się rozgrywki półfinałowe Wojewódzkiego Turnieju LZS w piłce nożnej chłopców „Mała Piłkarska Kadra Czeka 2014” rocznik 2001 i młodsi. Gminę Ostróda w turnieju reprezentowali uczniowie SP Brzydowo, którzy mimo woli walki i wielkiego zaangażowania zajęli trzecie miejsce i nie awansowali do dalszych rozgrywek.

Półfinał "Mała Piłkarska Kadra Czeka 2014" chłopców