Sport

Komunikat nr 2 - Grand Prix Samborowo 2014/2015

03.11.2014

KOMUNIKAT NR 2 GRAND PRIX SAMBOROWO 2014/2015

Wojciech Dzierżko nie znalazł ponownie pogromcy w turnieju Grand Prix i tracąc jedynie seta wygrał kolejne zawody. Wydaje się, że w obecnej formie jest poza zasięgiem swoich rywali . Na drugim miejscu znalazł się Robert Zaborowski, który od początku zimowego sezonu znajduje się w wysokiej dyspozycji, a podium uzupełnił Paweł Deska, dla którego był to historyczny sukces. Pan Paweł nie krył radości zwłaszcza, że po raz pierwszy w historii ograł legendę turnieju Czesława Nowickiego.

obrazek news
Sport

TURNIEJ GLADIUS CUP 2014 – OSTRÓDZKI FESTIWAL SZTUK WALKI

03.11.2014

08 listopada 2014 r. w hali Ostródzkiego Centrum Sportu i Rekreacji przy ul. Kościuszki 22A, odbędzie się kolejna edycja turnieju organizowanego przez Stowarzyszenie Gladius pod nazwą „Gladius Cup 2014 – Ostródzki Festiwal Sztuk Walki”. Zawody mają formułę otwartą to znaczy, że do startu organizator Marcin Dziliński zaprosił zawodników ćwiczące we wszystkich ostródzkich sekcjach sztuk walki oraz zaprzyjaźnione kluby z innych miast. Wszystkich mieszkańców zapraszamy do kibicowania zawodnikom startującym w zawodach już w sobotę 08.11.2014 r. od godz. 10.00.

Sport

Komunikat nr 1 - Grand Prix Samborowo 2014/2015

29.10.2014

Nie ma mocnych w Samborowie na Wojciecha Dzierżko. Po triumfie w letnim Grand Prix, również sezon zimowy rozpoczął od zwycięstwa .  Po drodze pokonał, swoich wydawałoby się najgroźniejszych rywali , Wojciecha Łątkowskiego, Czesława Nowickiego  oraz w meczu finałowym Szymona Babalskiego Wszystkie te mecze zakończyły się wynikami 3:0. Niespodziewanie najbardziej wyrównany pojedynek  rozegrał z bardzo dobrze dysponowanym Arturem Jagiełą. Jeżeli pan Artur  dalej będzie czynił takie postępy to niedługo możemy spodziewać się go w czołówce turnieju.

08.10.2014

W Grabinku na nowym torze motocrossowym odbyła się IX Runda Mistrzostw Polski Strefy Północnej w Motocrossie. W zawodach wystartowało ponad 100 zawodników z całej Polski. Patronat nad imprezą objął Wójt Gminy Ostróda.

Sport

Komunikat nr 3 Letnie Grand Prix Samborowo Edycja III

05.10.2014

Wojciech Dzierżko nie dał sobie wydrzeć pierwszego miejsca w letnim Grand Prix i wygrywając trzeci turniej przypieczętował  swoje zwycięstwo w całym cyklu . W finale stoczył bardzo wyrównany, pięciosetowy  pojedynek, a jego przeciwnikiem był   Roman Góralski, który chwilę wcześniej pokonał  będącego wydawałoby się poza zasięgiem Michała Gostoła, co było największą niespodzianką wieczoru.

Sport

Komunikat nr 2 Letnie Grand Prix Samborowo Edycja III

30.09.2014

Na drugi turniej letniego Grand Prix licznie stawili się reprezentanci Iławy, a

wśród nich znalazł się zwycięzca piątkowego wieczoru Michał Gostół. W swoim debiucie na stołach w Samborowie był zdecydowanie najlepszym zawodnikiem, czego dowiódł pokonując w półfinale pierwszego w klasyfikacji generalnej Wojciecha Dzierżko w stosunku 3:1, a w finale pewnie, bez straty seta wygrał z wiceliderem cyklu Szymonem Babalskim.

Sport

Komunikat nr 1 Letnie Grand Prix Samborowo Edycja III

22.09.2014

Inauguracja sezonu 2014/2015 w Samborowie przebiegała bez niespodzianek.

Na podium znaleźli się zawodnicy, którzy w zeszłym sezonie zajmowali czołowe lokaty, a szczególnie zaimponował formą Wojciech Dzierżko , który pewnie wygrał turniej tracąc jedynie seta. W meczu  o drugie miejsce, grający z meczu na mecz coraz lepiej Babalski,  zrewanżował się  za wcześniejszą porażkę Wojciechowi Łątkowskiemu i wygrał w stosunku 3:1.