13.03.2014

Dnia 27 lutego i 4 marca br. w sali gimnastycznej Zespołu Szkół w Samborowie odbyły się Mistrzostwa Gminy w Halowej Piłce Nożnej chłopców ze szkół podstawowych i gimnazjów, będące jednocześnie eliminacjami do wojewódzkich rozgrywek LZS. W turnieju szkół podstawowych każda ze szkół wystawiła swojego reprezentanta. Po zaciekłej i emocjonującej rywalizacji najlepszą drużyną okazała się grupa z Samborowa, na drugim miejscu Lipowo, a na trzecim Zwierzewo.

Sportowe Współzawodnictwo Gmin

07.03.2014

7 marca w Sali Sesyjnej Urzędu Marszałkowskiego w  Olsztynie odbyło się uroczyste podsumowanie Sportowego Współzawodnictwa Gmin za 2013 r. współpracująch z Warmińsko-Mazurskim Zrzeszeniem LZS.

Sportowe Współzawodnictwo Gmin

Komunikat nr 13 Grand Prix Samborowo 2013/2014

03.03.2014

Rafał Dąbrowski chyba wziął sobie do serca ostatni komunikat i z powodzeniem bronił honoru ostródzian w Grand Prix Samborowo wygrywając zawody. Awansował w ten sposób na trzecie miejsce w klasyfikacji generalnej, a do lidera traci już tylko szesnaście punktów. Jeżeli pan Rafał utrzyma dyspozycję to z pewnością może pokusić się o końcowe zwycięstwo w cyklu.

Komunikat nr 13 Grand Prix Samborowo 2013/2014

Komunikat nr 12 Grand Prix Samborowo 2013/2014

22.02.2014

Cztery turnieje bez zwycięstwa to za dużo dla Wojciecha Dzierżko. W piątkowy wieczór pokazał, że nie zrezygnował ze zwycięstwa w cyklu Grand Prix Samborowo i dosyć pewnie wygrał zawody. Zmniejszył tym samym stratę do lidera do zaledwie dwóch punktów. Czeka nas zatem, podobnie jak rok temu, emocjonująca walka do samego końca o pierwsze miejsce.

Komunikat nr 12 Grand Prix Samborowo 2013/2014

Komunikat nr 11 Grand Prix Samborowo 2013/2014

18.02.2014

W kolejnym turnieju z cyklu Grand Prix Samborowo karty rozdawali Szymon Babalski i Rafał Dąbrowski . Obaj panowie spotkali się w meczu finałowym zakończonym zwycięstwem Babalskiego. Pan Szymon po przerwie feryjnej wrócił w świetnej dyspozycji i wydawał się graczem jakby  z innej ligi. W pierwszych dwóch meczach turnieju stracił wprawdzie po jednym secie z Pawłem Deską i Romanem Fryczem, ale kolejne pojedynki z liderem cyklu Wojciechem Łątkowskim i wspomnianym już Rafałem Dąbrowskim ( 3 miejsce w klasyfikacji generalnej), wygrał już w stosunku 3:0.

Komunikat nr 11 Grand Prix Samborowo 2013/2014

Puchar Wójta Młodzików

14.02.2014

3 lutego 2014r. w hali sportowej Zespołu Szkół w Samborowie odbyły się rozgrywki piłki nożnej. Młodzi piłkarze, którzy trenują pod okiem pana Janusza Sadowskiego, walczyli o Puchar Wójta Młodzików.

Puchar Wójta Młodzików

zakończyły się rozgrywki II edycji Gminnej Ligii Halowej Piłki Nożnej

10.02.2014

W miniony weekend w hali sportowej Zespołu Szkół w Samborowie zakończyły się rozgrywki II edycji Gminnej Ligii Halowej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Ostróda. To przedsięwzięcie sportowe pozwoliło wyłonić Mistrza Ligii Gminy Ostróda w sezonie 2013/2014, którym została drużyna z Tyrowa. Natomiast tytuł Króla Strzelców z wynikiem 42 bramek w zaciętej rywalizacji wywalczył zawodnik z drużyny Lichtajny - Karol Najorczyk.

zakończyły się rozgrywki II edycji Gminnej Ligii Halowej Piłki Nożnej

10 kolejka GHLPN

03.02.2014

Wyniki 10 kolejki Gminnej Halowej Ligi Piłki Nożnej

10 kolejka GHLPN

9 kolejka GHLPN

29.01.2014

Wyniki 9 kolejki Gminnej Halowej Ligi Piłki Nożnej

9 kolejka GHLPN

Komunikat nr 10 Grand Prix Samborowo 2013/2014

21.01.2014

Drugi raz w tym sezonie w finale turnieju o Grand Prix Samborowo spotkali się Czesław Nowicki i Wojciech Łątkowski  i ponownie lepszym okazał się pan Czesław. Jeszcze trzy lata temu, kiedy spotykali się w Brzydowie taki wynik nie byłby niespodzianką, ale teraz to pan Wojciech jest liderem klasyfikacji generalnej i z pewnością będzie chciał się odegrać na swoim „starym rywalu”. W piątkowy wieczór musiał się jednak zadowolić trzecim miejscem, ponieważ w meczu o drugą pozycję uległ dobrze dysponowanemu Rafałowi Dąbrowskiemu. Tym samym Dąbrowski wziął rewanż za półfinałową porażkę.

Komunikat nr 10 Grand Prix Samborowo 2013/2014