Turniej tenisa stołowego o "Puchar Gazety Olsztyńskiej"

03.02.2010

Gminne Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe, Gmina Ostróda i Ostródzkie Centrum Sportu  i Rekreacji  zapraszają wszystkich chętnych na miejsko-gminne eliminacje turnieju tenisa stołowego o „Puchar Gazety Olsztyńskiej.” Zawody rozegrane zostaną w 5- grupach wiekowych kobiet i mężczyzn: Grupa I rocznik 1997 i młodsi/sze, Gr. II  rocz. 1996 - 1995, Gr. III  rocz. 1994-1992, Gr. IV rocz. 1991 - 1970,Gr. V rocz. 1969 - 1996,  Gr. VI rocz. 1955 i starsi/sze. Turniej odbędzie się w dniu 6 lutego 2010r. w hali OCS i R ul. Kościuszki 22A. Rozpoczęcie turnieju godz. 9.00 .W turnieju nie mogą uczestniczyć zawodnicy/czki biorący udział rozgrywkach II ligi państwowej i wyższej, organizowanych przez PZTS.

Turniej tenisa stołowego o "Puchar Gazety Olsztyńskiej"

Sylwestrowy Turniej CSB CUP 2009 w Elblągu

18.01.2010

W OKRESIE ŚWIATECZNYM TEAM Z TURZNICY POD WODZĄ TRENERA JANUSZA SADOWSKIEGO WYSTĄPIŁ NA TURNIEJU CSB CUP 2009 W ELBLĄGU.

Sylwestrowy Turniej CSB CUP 2009 w Elblągu

Jedenasty turniej XIV Grand Prix Brzydowo

17.01.2010

Po raz drugi w swej krótkiej  przygodzie z turniejem Grand Prix Brzydowo na najwyższym stopniu podium stanął Dariusz Sikora. Pokonał wszystkich rywali przegrywając zaledwie jednego seta i to z nie byle kim, bo z samym liderem turnieju - Czesławem Nowickim. Szkoda, że Sikora nie uczestniczył od początku, bo kto wie, czy nie miałby szans na zwycięstwo w tej edycji Grand Prix.

Jedenasty turniej XIV Grand Prix Brzydowo

Gwiazdkowy turniej piłki nożnej

11.01.2010

W dniu 12 grudnia 2009r. w hali OCSiR odbył się Gwiazdkowy Turniej Piłki Nożnej. Turniej rozgrywany był w 2 grupach wiekowych: grupa młodsza rocznik 2000 i młodsi, grupa starsza rocznik 1999-1997. Turniej finansowany ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki przeprowadziło  Stowarzyszenie Lokalne Salezjańskiej Organizacji Sportowej „DON  BOSCO” w Ostródzie w partnerstwie  z Gminnym Zrzeszeniem Ludowych Zespołów Sportowych.

Gwiazdkowy turniej piłki nożnej

Dziesiąty turniej XIV Grand Prix Brzydowo

10.01.2010

Pierwszy tegoroczny turniej cyklu Grand Prix Brzydowo 2010 miał bardzo ciekawy przebieg. Już w swoim drugim pojedynku faworyt tegorocznych zawodów, Czesław Nowicki musiał uznać wyższość doskonale tego dnia dysponowanego Grzegorza Furtaka i to w stosunku 3:0.

Dziesiąty turniej XIV Grand Prix Brzydowo

Zestawienie wyników Gminnej Ligi Piłki Siatkowej i Tenisa Stołowego

06.01.2010

Gminna Liga Piłki Siatkowej i Tenisa Stolowego

Zestawienie wyników Gminnej Ligi Piłki Siatkowej i Tenisa Stołowego

ŚWIĄTECZNO - NOWOROCZNY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO - BRZYDOWO 2009

20.12.2009

Tradycją staje się powoli turniej świąteczno-noworoczny w tenisie stołowym rozgrywany w Brzydowie. Już po raz ósmy amatorzy tego sportu spotkali się przy stołach, by rozegrać zawody oraz złożyć sobie świąteczne i noworoczne życzenia

ŚWIĄTECZNO - NOWOROCZNY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO - BRZYDOWO 2009

MIstrzostwa Gminy Ostróda Ostróda Szkół Gimnazjalnych w Halowej Piłce Siatkowej

14.12.2009

W hali sportowej  Zespołu Szkół w Samborowie w dniu 9 grudnia 2009r. odbyły się Mistrzostwa Gminy Ostróda  Szkół Gimnazjalnych w Halowej Piłce Siatkowej Dziewcząt i Chłopców. Pierwsze miejsce i Puchar Wójta Gminy Ostróda w kategorii dziewcząt zdobyła reprezentacja Gimnazjum z Lipowa, a w wśród chłopców ekipa z Samborowa.

MIstrzostwa Gminy Ostróda Ostróda Szkół Gimnazjalnych w Halowej Piłce Siatkowej

Dziewiąty turniej XIV Grand Prix Brzydowo

13.12.2009

"Raz na wozie - raz pod wozem" -  tak można nazwać rywalizację dwóch najlepszych tenisistów w tegorocznych zawodach Grand Prix Brzydowo 2010. W ubiegłym tygodniu wygrał Nowicki, tym razem Łątkowski zrewanżował się swojemu rywalowi i to on został zwycięzcą dziewiątego turnieju tej edycji. Tym samym  w klasyfikacji generalnej obaj panowie mają taka samą ilość punktów (po 220) i to prawdopodobnie pomiędzy nimi rozegra się walka o pierwsze dwa miejsca w punktacji końcowej.

Dziewiąty turniej XIV Grand Prix Brzydowo

Liga okręgowa junior młodszy - na półmetku!

09.12.2009

W Gminie Ostróda występują aktualnie trzy drużyny w klasie okręgowej junior młodszy: Zwierzewo, Smykówko i Turznica.W walce o fotel lidera bardzo mocno zaangażowali się piłkarze z klubu w Turznicy. Do piątej kolejki byli jedyną niepokonaną drużyną. Młodsi chłopcy z Turznicy pod wodzą trenera Janusza Sadowskiego w rundzie jesiennej zdobyli 24 punkty, zajmując exequo trzecie miejsce z Nidzicą i Kurzętnikiem.

Liga okręgowa junior młodszy - na półmetku!