obrazek news
Sport

Czwarty turniej XIV Grand prix Brzydowo

25.10.2009

Wojciech Łątkowski pozostał na pozycji lidera w klasyfikacji generalnej czternastej edycji turnieju tenisa stołowego Grand Prix Brzydowo po czterech turniejach. W czwartym turnieju zajął miejsce drugie tuż za plecami Czesława Nowickiego, który zbliżył się do zawodnika z Lubawy o jeden punkt.

Sport

Mistrzostwa Gminy Ostróda Szkół Podstawowych w tenisie stołowym

21.10.2009

Pierwszymi w tym roku zawodami zaliczanymi do Mistrzostw Gminy Ostróda Szkół Podstawowych był turniej indywidualny i drużynowy w tenisie stołowym chłopców i dziewcząt. W zawodach udział wzięły zaledwie trzy reprezentacje ze szkół w Samborowie, Idzbarku oraz gospodarze imprezy - zawodnicy z Brzydowa.

Sport

Wojewódzkie biegi przełajowe

21.10.2009

W dniu  13 października w Ostródzie nad Jeziorem Kajkowskim  zostały rozegrane biegi przełajowe dla młodzieży szkolnej zrzeszonej w LZS.

Sport

trzeci turniej XIV grand prix Brzydowo

18.10.2009

Wojciech Łątkowski został zwycięzcą trzeciego turnieju Grand Prix Brzydowo 2010 i tym samym został liderem brzydowskich zawodów. To jego drugie zwycięstwo w tegorocznym Grand Prix. Za jego plecami uplasował się ubiegłoroczny triumfator turnieju Czesław Nowicki, który nie wygrał ani jednego turnieju w tym roku.

Sport

drugi turniej IVX grand prix brzydowo

11.10.2009

Do bardzo ciekawej sytuacji doszło w klasyfikacji generalnej XIV edycji turnieju Grand Prix w tenisie stołowym w Brzydowie. A mianowicie aż trzech zawodników ma po 62 punkty. Według regulaminu o miejscach zawodników z tą samą ilością punktów decyduje ranking pozycji w poszczególnych turniejach.

Sport

IX miejsce w kraju dla piłkarzy z Brzydowa

06.10.2009

12-14 września odbywał się Wielki Finał XIV Ogólnopolskiego Turnieju Piłki Nożnej im. Marka Wielgusa. Jest to turniej organizowany przez PZPN , Ministerstwo Sportu i Turystyki, a sponsorem głównym jest Orange . W tym roku PZPN uznał Orange Cup za oficjalne mistrzostwa Polski w kategorii U-11 ( dla jedenastolatków , dziewcząt i chłopców).

Sport

Bieg jesienny z cyklu Cała Polska Biega

05.10.2009

Sport

XIV Grand prix Brzydowo 2010 - pierwszy turniej

04.10.2009

Już 14 lat ma najstarszy turniej tenisa stołowego (pomijając oczywiście Turniej Gazety Olsztyńskiej) rozgrywany w naszym województwie pod nazwą GRAND PRIX BRZYDOWO. Na liście dotychczasowych zwycięzców zapisali się:  Kazimierz Sochacki (6 razy),   Czesław Nowicki (3 razy),   Mirosław Leliński (1 raz), Zbigniew Kolanowski (1 raz), Henryk Kozłowski (1 raz) i Witold Kosewski (1 raz). Zobaczymy, komu w tym sezonie przypadnie tytuł mistrza.

Sport

Grand Prix Brzydowo 2010

20.09.2009

2 października 2010 r. rozpoczyna się kolejna, czternasta już edycja turnieju tenisa stołowego amatorów GRAND PRIX Brzydowo 2010.

REGULAMIN

Sport

Trzeci turniej Grand Prix lato Brzydowo 2009

17.09.2009

Po dwóch kolejnych wygranych zawodników z poza Ostródy przyszedł czas na wygraną gospodarzy. Czesław Nowicki wykorzystał nieobecność zwycięzcy pierwszego turnieju Andrzeja Patrejko oraz słabszy dzień Wojciecha Łątkowskiego (zwycięzca drugiego turnieju) i stanął na najwyższym stopniu podium, a tym samym został zwycięzcą w klasyfikacji generalnej zawodów.