Turniej TOP 16

18.04.2009

Ostatnim akordem tegorocznego Grand Prix Brzydowo 2009 był turniej TOP 16. Wystąpili w nim zawodnicy, którzy w tegorocznych rozgrywkach zajęli miejsca od pierwszego do szesnastego w klasyfikacji generalnej. Na starcie z powodów osobistych zabrakło Mirosława Lelińskiego  oraz Zenona Barszcza .

Turniej TOP 16

ZAKOŃCZENIE GRAND PRIX BRZYDOWO - SZESNASTY TURNIEJ

05.04.2009

Tenisiści amatorzy biorący udział w turnieju Grand Prix Brzydowo (trzynasta edycja) zakończyli sezon. Może nie całkowicie, bo do rozegrania pozostał jeszcze turniej TOP 16 dla najlepszej szesnastki w klasyfikacji generalnej Grand Prix oraz na zakończenie Mistrzostwa Miasta i Gminy Ostróda weteranów. W ostatnich zawodach Grand Prix zwyciężył dość niespodziewanie Henryk Tadejewski, który w finale pokonał Bogdana Próchnickiego.

ZAKOŃCZENIE GRAND PRIX BRZYDOWO - SZESNASTY TURNIEJ

Piętnasty turniej Grand Prix Brzydowo

29.03.2009

W sprawozdaniu z czternastego turnieju wspomniano, że turniej robi się na zakończenie coraz ciekawszy. Niestety,   część  zawodników znając swoje miejsca w szeregu (klasyfikacji generalnej) "odpuszcza sobie" zawody. Organizatorzy pomyślą nad rozwiązaniem tego problemu w latach następnych.

Piętnasty turniej Grand Prix Brzydowo

II Gminne Halowe Igrzyska Mieszkańców Sołectw i Pracowników Urzędu

23.03.2009

II Gminne Halowe Igrzyska Mieszkańców Sołectw i Pracowników Urzędu

XV Mistrzostwa Gminy Ostróda Pracowników Oświaty w Tenisie Stołowym

22.03.2009

Już po raz piętnasty spotkali się nauczyciele oraz pracownicy oświaty na Mistrzostwach Gminy Ostróda w Tenisie Stołowym. Zawody rozegrane zostały w Brzydowie.  W mistrzostwach wzięło udział trzynastu zawodników ze szkoły podstawowej w Brzydowie, sześciu z gimnazjum w Lipowie oraz reprezentant Zwierzewa i zarazem organizator mistrzostw, pan Zygmunt Fleszar.

XV Mistrzostwa Gminy Ostróda Pracowników Oświaty w Tenisie Stołowym

Czternasty turniej Grand Prix Brzydowo

22.03.2009

Ciekawy przebieg ma końcówka trzynastej edycji turnieju Grand Prix Brzydowo w tenisie stołowym.  Między zawodnikami: Romanem Naworskim, Henrykiem Hochem i Henrykiem Tadajewskim toczy się uporczywa walka o trzecie miejsce na podium. Największe szanse ma ten pierwszy, ale od Henryka Hocha dzieli go naprawdę niewielka przewaga punktowa.

Czternasty turniej Grand Prix Brzydowo

Trzynasty turniej Grand prix Brzydowo

15.03.2009

Trzynastka zdominowała kolejny turniej tenisa stołowego Grand Prix Brzydowo 2009. Trzynasta edycja, trzynasty turniej tej edycji i trzynasty marca, a do tego piątek. Zwycięzcą został Mirosław Leliński, ale nie zmieniło to nic w klasyfikacji generalnej. Dalej liderem pozostaje Czesław Nowicki, który w tych zawodach był drugi.

Trzynasty turniej Grand prix Brzydowo

Dwunasty turniej Grand Prix Brzydowo

01.03.2009

Dwunasty turniej brzydowskiego Grand Prix 2009 rozegrany w dniu 27 lutego 2009 r. przebiegał pod hasłem „pobij Mistrza”. Lider klasyfikacji generalnej Czesław Nowicki miał bardzo trudny dzień. Najpierw w półfinale przegrał z Romanem Naworskim 2:3.

Dwunasty turniej Grand Prix Brzydowo

Grand Prix Brzydowo - jedenasty turniej

15.02.2009

Jedenasty turniej Grand Prix Brzydowo 2009 przyniósł rekord frekwencji i sporo niespodzianek. Największą z nich była jedenasta pozycja wicelidera rozgrywek, Mirosława Lelińskiego, który przegrał z Wojciechem Łątkowskim (powrócił do zawodów po dłuższej przerwie), Zygmuntem Fleszarem (w ostatnim turnieju zasygnalizował bardzo wysoką formę) oraz Henrykiem Hochem, który także wypadł blado w tych zawodach zajmując dziesiąte miejsce, czyli o jedno wyżej niż Leliński.

Grand Prix Brzydowo - jedenasty turniej

Puchar "Gazety Olsztyńskiej"

12.02.2009

W dniu 21 lutego 2009r. w hali Ostródzkiego Centrum Sportu i Rekreacji odbędą się eliminacje miejsko - gminne w tenisie stołowym o „Puchar Gazety Olsztyńskiej”.

Puchar "Gazety Olsztyńskiej"