Aktualności

Sport

Gorący piłkarski tydzień 19-22.05.2009

03.06.2009

Ubiegły tydzień obfitował w szereg wydarzeń związanych z dziecięcą piłką nożną. Piłkarze i piłkarki najmłodszych drużyn brali udział w rozgrywkach ogólnopolskiego turnieju „Z podwórka na stadion” oraz Orange Cup znany do niedawna jako puchar T.P. czy turniej Im. Marka Wielgusa . W tym roku oba turnieje , nad którymi honorowy patronat objął PZPN uznano jako oficjalne mistrzostwa polski dzieci do lat dziesięciu Tymbark, oraz 11 –tu Orange Cup.

obrazek news
Sport

IX Rajd Rowerowy Dylewska Góra 2009 !!!

26.05.2009

Sport

Gminny Turniej Piłki Nożnej "Z podwórka na stadion"

14.05.2009

W dniu 11 maja 2009r. na boisku w Brzydowie rozegrany został  gminny turniej piłki nożnej „Z podwórka na stadion”.  Niestety zawiodła frekwencja. Wystartowały trzy drużyny chłopców - z Szyldaka, Idzbarka i Brzydowa. Niestety w kategorii dziewcząt zgłosiła się tylko ekipa z Brzydowa i ona będzie reprezentować naszą gminę w dalszych rozgrywkach. Wśród chłopców najlepszymi okazali się najmłodsi piłkarze z Brzydowa wygrywając oba mecze, z Szyldakiem 8:0 i Idzbarkiem 2:0. Na drugim miejscu uplasował się Idzbark a na trzecim Szyldak.

29.04.2009

Po raz jedenasty spotkali się weterani zielonych stołów by rozegrać Mistrzostwa Miasta i Gminy Ostróda w tenisie stołowym. Wielka szkoda, że nie dopisała frekwencja. Wystartowały zaledwie dwie panie oraz dziewięciu panów (w dwóch kategoriach wiekowych do i powyżej 50 lat).

Sport

Turniej TOP 16

18.04.2009

Ostatnim akordem tegorocznego Grand Prix Brzydowo 2009 był turniej TOP 16. Wystąpili w nim zawodnicy, którzy w tegorocznych rozgrywkach zajęli miejsca od pierwszego do szesnastego w klasyfikacji generalnej. Na starcie z powodów osobistych zabrakło Mirosława Lelińskiego  oraz Zenona Barszcza .

Sport

ZAKOŃCZENIE GRAND PRIX BRZYDOWO - SZESNASTY TURNIEJ

05.04.2009

Tenisiści amatorzy biorący udział w turnieju Grand Prix Brzydowo (trzynasta edycja) zakończyli sezon. Może nie całkowicie, bo do rozegrania pozostał jeszcze turniej TOP 16 dla najlepszej szesnastki w klasyfikacji generalnej Grand Prix oraz na zakończenie Mistrzostwa Miasta i Gminy Ostróda weteranów. W ostatnich zawodach Grand Prix zwyciężył dość niespodziewanie Henryk Tadejewski, który w finale pokonał Bogdana Próchnickiego.

Sport

Piętnasty turniej Grand Prix Brzydowo

29.03.2009

W sprawozdaniu z czternastego turnieju wspomniano, że turniej robi się na zakończenie coraz ciekawszy. Niestety,   część  zawodników znając swoje miejsca w szeregu (klasyfikacji generalnej) "odpuszcza sobie" zawody. Organizatorzy pomyślą nad rozwiązaniem tego problemu w latach następnych.

Sport

II Gminne Halowe Igrzyska Mieszkańców Sołectw i Pracowników Urzędu

23.03.2009

Sport

XV Mistrzostwa Gminy Ostróda Pracowników Oświaty w Tenisie Stołowym

22.03.2009

Już po raz piętnasty spotkali się nauczyciele oraz pracownicy oświaty na Mistrzostwach Gminy Ostróda w Tenisie Stołowym. Zawody rozegrane zostały w Brzydowie.  W mistrzostwach wzięło udział trzynastu zawodników ze szkoły podstawowej w Brzydowie, sześciu z gimnazjum w Lipowie oraz reprezentant Zwierzewa i zarazem organizator mistrzostw, pan Zygmunt Fleszar.