Dziewiąty turniej Grand prix Brzydowo

04.01.2009

Drugiego stycznia 2009 r. w sali gimanstycznej Szkoły Podstawowej w Brzydowie rozegrano pierwszy w nowym roku, dziewiąty turniej trzynastej edycji Grand Prix Brzydowo w tenisie stołowym. Pierwsze miejsce zajął lider klasyfikacji generalnej, Czesław Nowicki. W meczu o najwyższe miejsce na podium pokonał wicelidera turnieju Mirosława Lelińskiego z wynikiem 3:2. Bardzo ciekawy pojedynek stoczyli o miejsce drugie Leliński z Próchnickim. Po trzech setach prowadził ten drugi i w czwartym secie wygrywał 9:5. Niestety zbyt szybko uwierzył, że może ten mecz wygrać,  co wykorzystał skrupulatnie Leliński. Wygrał czwartą partię na przewagi oraz piątą 11:8 i to jemu właśnie przypadło miejsce drugie w zawodach.

Dziewiąty turniej Grand prix Brzydowo

świąteczno - noworoczny turniej tenisa stołowego

27.12.2008

W dniu 19 grudnia 2008 r. w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Brzydowie rozegrany został nie zaliczany do punktacji trzynastej edycji Grand Prix Brzydowo Świąteczno - Noworoczny Turniej Tenisa Stołowego. Zgodnie z przewidywaniami na pierwszym miejscu uplasował się lider klasyfikacji generalnej Grand Prix Czesław Nowicki.

świąteczno - noworoczny turniej tenisa stołowego

Ósmy turniej Grand prix brzydowo

07.12.2008

Piątego grudnia 2008r. rozegrano już ósmy z kolei turniej Grand Prix Brzydowo w tenisie stołowym. Jego zwycięzcą po raz kolejny został Czesław Nowicki, chociaż tym razem na swoje zwycięstwo musiał napracować się trochę więcej niż w poprzednich turniejach. Jego przeciwnik, drugi w klasyfikacji generalnej Mirosław Leliński wysoko zawiesił poprzeczkę i Nowickiemu trudno było go pokonać.

Ósmy turniej Grand prix brzydowo

Zwycięscy siatkarze ze Szkoły Podstawowej w Zwierzewie

05.12.2008

Zwycięscy siatkarze ze Szkoły Podstawowej w Zwierzewie

grand prix brzydowo - siódmy turniej

30.11.2008

28 listopada 2008r. w  odbył się siódmy turniej trzynastej edycji Grand Prix Brzydowo w tenisie stołowym. Jego triumfatorem po raz kolejny został Czesław Nowicki, który tym samym umocnił się na pozycji lidera rozgrywek. Za jego plecami bardzo ciekawą walkę stoczyli zawodnik z Lubawy Wojciech Łątkowski i Mirosław Leliński. Tym razem lepszy okazał się Wojciech Łątkowski, który zajął drugie miejsce.

grand prix brzydowo - siódmy turniej

XI Ogólnopolskie Igrzyska LZS Słubice - 2008

25.11.2008

XI Ogólnopolskie Igrzyska LZS Słubice - 2008

Grand prix brzydowo - szósty turniej

24.11.2008

21 listopada 2008 r. rozegrano kolejny turniej Grand Prix Brzydowo w tenisie stołowym. Jego niespodziewanym zwycięzcą został Henryk Hoch. W finale imprezy pokonał on 3:1 lidera rozgrywek, Czesława Nowickiego i tym samym umocnił się na trzecim miejscu w klasyfikacji generalnej.

Grand prix brzydowo - szósty turniej

PIĄTY TURNIEJ GRAND PRIX BRZYDOWO

16.11.2008

W dniu 14 listopada 2008r. rozegrano piąty turniej  trzynastej edycji Grand Prix Brzydowo. Miejsca w ścisłej czołówce klasyfikacji generalnej zajmują w dalszym ciągu Czesław Nowicki i Mirosław Leliński.

PIĄTY TURNIEJ GRAND PRIX BRZYDOWO

Powiatowy Turniej Tenisa stołowego Dziewcząt i chłopców

05.11.2008

Piątego listopada 2008 r. Ostródzkie Centrum Sportu i Rekreacji gościło drużyny tenisa stołowego z Powiatu Ostróda. Prawo startu przysługiwało jedynie najlepszym zespołom w gminie.

Powiatowy Turniej Tenisa stołowego Dziewcząt i chłopców

turniej tenisa stołowego szkół podstawowych i gimnazjów powiatu Ostróda

04.11.2008

W dniu 04.11.2008 na  sali  sportowej  w Rybnie rozegrano  turniej tenisa stołowego szkół podstawowych i  gimnazjów powiatu Ostróda. Wśród dziewcząt i chłopców wyłoniono najlepszych pingpongistów z gmin : Ostróda, Dąbrówno, Rybno, Grunwald.

turniej tenisa stołowego szkół podstawowych i gimnazjów powiatu Ostróda