TRZECI TURNIEJ GRAND PRIX BRZYDOWO

18.10.2008

W dniu 17 października 2008 r. w sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej w Brzydowie rozegrano kolejny, trzeci już turniej  tenisa stołowego trzynastej edycji Grand Prix Brzydowo.

TRZECI TURNIEJ GRAND PRIX BRZYDOWO

Bieg przełajowy z cyklu „POLSKA BIEGA”

17.10.2008

Ludowy Uczniowski Klub Sportowy „Zwierzewo” i Urząd Gminy Ostróda w ramach ogólnopolskiej akcji zainicjowanej i wspieranej przez Gazetę Wyborczą, TVP SPORT oraz RMF FM organizuje i zaprasza wszystkich chętnych do aktywnego spędzania czasu poprzez uczestnictwo w jesiennym biegu przełajowym z cyklu „POLSKA BIEGA”, który zostanie przeprowadzony dnia 26.10.2008 r. o godz. 10.00 w Zwierzewie.

Bieg przełajowy z cyklu „POLSKA BIEGA”

TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ PIĘCIOOSOBOWEJ

09.10.2008

Na bardzo dobrze przygotowanej płycie boiska w Brzydowie rozegrane zostały zawody w piłce nożnej pięcioosobowej szkół podstawowych z terenu Gminy Ostróda. Z ośmiu istniejących sześcioklasowych szkół na starcie zawodów stanęło sześć.

TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ PIĘCIOOSOBOWEJ

04.10.2008

3 października 2008 r. rozegrano drugi turniej o Grand Prix Brzydowo. Zapowiada się, że będzie to rok Mirosława Lelińskiego, który wygrał w dwóch turniejach 10 pojedynków i  to najczęściej z wynikiem 3:0.

MISTRZOSTWA GMINY W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

01.10.2008

30.09.2008r. w Kajkowie nad jeziorem Sajmino odbyły się drużynowe i indywidualne Mistrzostwa Gminy Ostróda w Biegach Przełajowych Szkół Podstawowych. W zawodach wystartowało 106 zawodników z klas czwartych, piątych i szóstych z sześciu szkół : Brzydowo, Pietrzwałd, Zwierzewo, Tyrowo, Samborowo i Idzbark.

MISTRZOSTWA GMINY W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

27.09.2008

Rozpoczęła się 13 edycja popularnego wśród tenisistów stołowych (amatorów) Grand Prix Brzydowo. Zwycięzcą pierwszego turnieju i jednocześnie pierwszym liderem rozgrywek został Mirosław Leliński.

MŁODY OLIMPIJCZYK - BRZYDOWO

24.06.2008

W miesiącach od marca do grudnia 2008 r. w Szkole Podstawowej w Brzydowie odbywają się zajęcia realizowane w ramach programu MŁODY OLIMPIJCZYK. Program realizowany jest dzięki środkom finansowym uzyskanym na zajęcia pozalekcyjne z Ministerstwa Sportu i Turystyki.

MŁODY OLIMPIJCZYK - BRZYDOWO

V Rajd Wikingów

02.06.2008

V Rajd Wikingów

Turniej Mazury Open w Starych Jabłonkach

30.05.2008

Turniej Mazury Open w Starych Jabłonkach - jeden z cyklu zawodów Pucharu Świata w Siatkówce Plażowej - to największa impreza sportowa w północno - wschodniej Polsce. Już po raz piąty, na plaży Hotelu Anders, podziwiać będziemy najlepszych siatkarzy plażowych świata. Dotychczas nad Małym Szelągiem rywalizowali wyłącznie mężczyźni. W tym roku zagrają również panie.

Turniej Mazury Open w Starych Jabłonkach

185 rowerzystów na Rajdzie Rowerowym Dylewska Góra 2008 !!!!

19.05.2008

185 rowerzystów na Rajdzie Rowerowym Dylewska Góra 2008 !!!!