"Polska Biega" w Zwierzewie, czyli Bieg Jesienny

"Polska Biega" w Zwierzewie, czyli Bieg Jesienny

MISTRZOSTWA GMINY W CZTEROOSOBOWEJ SIATKÓWCE DZIEWCZĄT

28.10.2008

W sali sportowej w Tyrowie rozegrane zostały w dniu 27.10.2008 r. Mistrzostwa Gminy Ostróda Szkół Podstawowych w czteroosobowej piłce siatkowej  dziewcząt. Najlepszymi okazały się, podobnie jak wśród chłopców, reprezentantki SP Zwierzewo.

MISTRZOSTWA GMINY W CZTEROOSOBOWEJ SIATKÓWCE DZIEWCZĄT

25.10.2008

24 października 2008 r.  w  sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Brzydowie rozegrano czwarty z kolei turniej trzynastej edycji Grand Prix Brzydowo w tenisie stołowym.

Mistrzostwa Gminy Szkół Podstawowych w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców

22.10.2008

W sali sportowej Szkoły Podstawowej w Szyldaku rozegrane zostały w dniu 21.10.2008r. indywidualne i drużynowe Mistrzostwa Gminy Ostróda szkół podstawowych w tenisie stołowym chłopców i dziewcząt.

Mistrzostwa Gminy Szkół Podstawowych w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców

Mistrzostwa Gminy Ostróda Szkół Podstawowych w 4-osobowej siatkówce chłopców

22.10.2008

W sali sportowej Zespołu Szkół w Samborowie rozegrane zostały w dniu 18.10.2008 r. Mistrzostwa Gminy Ostróda Szkół Podstawowych w czteroosobowej piłce siatkowej chłopców.

Mistrzostwa Gminy Ostróda Szkół Podstawowych w 4-osobowej siatkówce chłopców

TRZECI TURNIEJ GRAND PRIX BRZYDOWO

18.10.2008

W dniu 17 października 2008 r. w sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej w Brzydowie rozegrano kolejny, trzeci już turniej  tenisa stołowego trzynastej edycji Grand Prix Brzydowo.

TRZECI TURNIEJ GRAND PRIX BRZYDOWO

Bieg przełajowy z cyklu „POLSKA BIEGA”

17.10.2008

Ludowy Uczniowski Klub Sportowy „Zwierzewo” i Urząd Gminy Ostróda w ramach ogólnopolskiej akcji zainicjowanej i wspieranej przez Gazetę Wyborczą, TVP SPORT oraz RMF FM organizuje i zaprasza wszystkich chętnych do aktywnego spędzania czasu poprzez uczestnictwo w jesiennym biegu przełajowym z cyklu „POLSKA BIEGA”, który zostanie przeprowadzony dnia 26.10.2008 r. o godz. 10.00 w Zwierzewie.

Bieg przełajowy z cyklu „POLSKA BIEGA”

TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ PIĘCIOOSOBOWEJ

09.10.2008

Na bardzo dobrze przygotowanej płycie boiska w Brzydowie rozegrane zostały zawody w piłce nożnej pięcioosobowej szkół podstawowych z terenu Gminy Ostróda. Z ośmiu istniejących sześcioklasowych szkół na starcie zawodów stanęło sześć.

TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ PIĘCIOOSOBOWEJ

04.10.2008

3 października 2008 r. rozegrano drugi turniej o Grand Prix Brzydowo. Zapowiada się, że będzie to rok Mirosława Lelińskiego, który wygrał w dwóch turniejach 10 pojedynków i  to najczęściej z wynikiem 3:0.

MISTRZOSTWA GMINY W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

01.10.2008

30.09.2008r. w Kajkowie nad jeziorem Sajmino odbyły się drużynowe i indywidualne Mistrzostwa Gminy Ostróda w Biegach Przełajowych Szkół Podstawowych. W zawodach wystartowało 106 zawodników z klas czwartych, piątych i szóstych z sześciu szkół : Brzydowo, Pietrzwałd, Zwierzewo, Tyrowo, Samborowo i Idzbark.

MISTRZOSTWA GMINY W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH SZKÓŁ PODSTAWOWYCH