GRAND PRIX BRZYDOWO

27.09.2008

Rozpoczęła się 13 edycja popularnego wśród tenisistów stołowych (amatorów) Grand Prix Brzydowo. Zwycięzcą pierwszego turnieju i jednocześnie pierwszym liderem rozgrywek został Mirosław Leliński.

GRAND PRIX BRZYDOWO

MŁODY OLIMPIJCZYK - BRZYDOWO

24.06.2008

W miesiącach od marca do grudnia 2008 r. w Szkole Podstawowej w Brzydowie odbywają się zajęcia realizowane w ramach programu MŁODY OLIMPIJCZYK. Program realizowany jest dzięki środkom finansowym uzyskanym na zajęcia pozalekcyjne z Ministerstwa Sportu i Turystyki.

MŁODY OLIMPIJCZYK - BRZYDOWO

V Rajd Wikingów

02.06.2008

V Rajd Wikingów

Turniej Mazury Open w Starych Jabłonkach

30.05.2008

Turniej Mazury Open w Starych Jabłonkach - jeden z cyklu zawodów Pucharu Świata w Siatkówce Plażowej - to największa impreza sportowa w północno - wschodniej Polsce. Już po raz piąty, na plaży Hotelu Anders, podziwiać będziemy najlepszych siatkarzy plażowych świata. Dotychczas nad Małym Szelągiem rywalizowali wyłącznie mężczyźni. W tym roku zagrają również panie.

Turniej Mazury Open w Starych Jabłonkach

185 rowerzystów na Rajdzie Rowerowym Dylewska Góra 2008 !!!!

19.05.2008

185 rowerzystów na Rajdzie Rowerowym Dylewska Góra 2008 !!!!

Zaproszenie na bieg przełajowy z cyklu „POLSKA BIEGA”

19.05.2008

Ludowy Uczniowski Klub Sportowy „Zwierzewo” i Urząd Gminy Ostróda w ramach ogólnopolskiej akcji zainicjowanej i wspieranej przez Gazetę Wyborczą, TVP SPORT oraz RMF FM organizuje i zaprasza wszystkich chętnych do aktywnego spędzania czasu poprzez uczestnictwo w wiosennym biegu przełajowym z cyklu „POLSKA BIEGA”, który zostanie przeprowadzony dnia 30.05.2008 r. o godz. 16.00 w Zwierzewie.

Zaproszenie na bieg przełajowy z cyklu „POLSKA BIEGA”

Półfinał wojewódzki turnieju piłki nożnej dziewcząt o Puchar Marka Wielgusa

16.05.2008

Półfinał wojewódzki turnieju piłki nożnej dziewcząt o Puchar Marka Wielgusa

Zaproszenie na Rajd Rowerowy 2008

25.04.2008

Zaproszenie na Rajd Rowerowy 2008

Gmina III-cia w Województwie!!!

29.03.2008

Gmina III-cia w Województwie!!!

Grają o Wembley

19.03.2008

Trwają zapisy do kolejnej, VIII edycji Turnieju „Z podwórka na stadion” o Puchar Tymbarku. To największy w Polsce turniej piłki nożnej dla dziesięciolatków i młodszych dzieci. Patronat honorowy nad rozgrywkami objęli: Leo Beenhakker, UEFA – Program Grassroots, Ministerstwo Edukacji Narodowej, Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz Ekstraklasa.

Grają o Wembley