obrazek news
Sport

Wojewódzkie Halowe Igrzyska Samorządowe

07.04.2014

W niedzielę, 6.04 br. reprezentacja Gminy Ostróda zwyciężyła w Wojewódzkich Halowych Igrzyskach Samorządowych o Puchar Marszałka Województwa Warmińsko-Mazurskiego, które zorganizowane zostały w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Lidzbarku Warmińskim.

Sport

Komunikat nr 16 Grand Prix Samborowo 2013/2014

06.04.2014

Zawodnicy , którzy biorą udział w turnieju wybrali się chyba na tenisowe wakacje i zaledwie dwunastu  z nich zjawiło się w piątkowe popołudnie w hali Zespołu Szkół w Samborowie na ostatnim turnieju z cyklu Grand Prix.

Sport

Mistrzostwa Województwa w Halowej Piłce Nożnej Szkół Gimnazjalnych

01.04.2014

W piątek 28.03. br. na hali Ostródzkiego Centrum Sportu i Rekreacji odbyły się Mistrzostwa Województwa w Halowej Piłce Nożnej Chłopców. W turnieju udział wzięły najlepsze drużyny z regionu: Biała Piska, Karolewo, Grabowo, Narzym, Bisztynek i reprezentanci gminy – drużyna z gimnazjum w Durągu.

Sport

Zwycięstwo dziewcząt z LUKS KORMORAN Brzydowo

29.03.2014

W sobotę 29 marca  piłkarki z LUKS Kormoran Brzydowo stoczyły zwycięski bój na Stadionie Miejskim w Iławie, gdzie odbyły się Finały Wojewódzkie XIV Turnieju „Z podwórka na stadion” o Puchar Tymbarku.

Sport

Komunikat nr 15 Grand Prix Samborowo 2013/2014

28.03.2014

W przedostatnim turnieju  cyklu Grand Prix Samborowo rozegranym 21 marca Wojciech Dzierżko zapewnił sobie zwycięstwo w klasyfikacji generalnej. Niepokonany tego dnia lider klasyfikacji generalnej wygrał wszystkie piątkowe pojedynki w stosunku 3:1 pokonując między innymi walczącego o podium cyklu Szymona Babalskiego i swojego głównego rywala do zwycięstwa Rafała Dąbrowskiego.

Sport

"Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku" U10

28.03.2014

W piątek 28.03.2014r. na Stadionie Miejskim w Iławie odbył się Finał Wojewódzki Turnieju „Z podwórka na stadion” o Puchar Tymbarku w kategorii U-10. W turnieju tym Gminę Ostróda godnie reprezentowała drużyna dziewcząt z Zespołu Szkół im. Mikołaja Kopernika w Samborowie prowadzona przez Sławomira Mikołajczyka.

Sport

Komunikat nr 14 Grand Prix Samborowo 2013/2014

23.03.2014

Czternasty turniej Grand Prix Samborowo to dominacja graczy ostródzkich. W pierwszej piątce zawodów aż cztery miejsca zajęli ostródzianie. Przedzielił ich trzeci tego dnia lider klasyfikacji generalnej Wojciech Dzierżko.

Sport

Finał Wojewódzki piłki halowej drużyn LZS

23.03.2014

LZS Tyrowo zajęło 3 miejsce w finale wojewódzkim piłki halowej drużyn LZS, który odbył się 23.03.2014. W hali sportowej w Biskupcu wystąpiło 6 drużyn podzielonych na dwie grupy. Nasi zawodnicy w pierwszym meczu grupowym pewnie pokonali Nową Różankę 3-1. W drugim spotkaniu z GKS Dźwierzuty nie było już tak łatwo. Tyrowiacy prowadzili 2-1, ale ostatecznie przegrali 2-3 i wyszli do półfinałów z drugiego miejsca, gdyż między Nową Różanką, a Dźwierzutami padł remis 4-4. W meczu półfinałowym na LZS Tyrowo czekał zwycięzca grupy A - Stromyk Mojtyny, w którym grają piłkarze Startu Kozłowo.

Sport

zapraszamy na półfinał Wojewódzkiego Turnieju LZS w Halowej Piłce Nożnej Mężczyzn

14.03.2014

Wszystkich żądnych sportowych emocji zapraszamy w podanym terminie
do hali OCSiR w Ostródzie.

Sport

Mistrzostwa Szkolnego Związku Sportowego

13.03.2014

13 marca dziewczęta ze Szkoły Podstwowej w Brzydowie gościły w  Braniewie, gdzie odbył się turniej o tytuł mistrza województwa Szkolnego Związku Sportowego.