Mistrzostwa świata 2013 dla Starych Jabłonek

09.04.2011

Decyzją światowej federacji siatkówki, FIVB w Lozannie organizację mistrzostw świata w siatkówce plażowej w 2013 roku przyznano Starym Jabłonkom przy kompleksie hotelowym Anders. Jest to bezprecedensowy sukces Pana Tomasza Dowgiałło, dyrektora organizacyjnego turnieju i zarazem dyrektora generalnego Hotelu Anders w Starych Jabłonkach. Jest to także duża korzyść dla regionu.

Mistrzostwa świata 2013 dla Starych Jabłonek

SZESNASTY TURNIEJ GRAND PRIX BRZYDOWO 2011

06.04.2011

Pod nieobecność lidera klasyfikacji generalnej i zarazem zwycięzcy piętnastej edycji Grand Prix Brzydowo 2011, Czesława Nowickiego, wygrał „ten drugi” - Andrzej Patrejko. Ostatni turniej miał bardzo spokojny przebieg, zawodnicy mający już zapewniony udział w prestiżowym turnieju TOP 16 kontrolowali przebieg zawodów. Klasyfikacja generalna zmieniła się tylko minimalnie.

SZESNASTY TURNIEJ GRAND PRIX BRZYDOWO 2011

Wojewódzkie zimowe Igrzyska Wsi o Puchar Marszałka Województwa

29.03.2011

W ostatnią sobotę marca reprezentacja Gminy Ostróda uczestniczyła w Wojewódzkich Zimowych Igrzyskach Wsi o Puchar Marszałka Województw. Gospodarzem imprezy w tym roku była Gmina Reszel. Wśród tegorocznych konkurencji, w których zawodnicy musieli wykazać się dobrą kondycją, znalazł się slalom sprawnościowy, rzuty lotką do tarczy, strzelanie piłką do bramki, przeciąganie liny, czy podnoszenie odważnika. Zawodnicy grali również w szachy, warcaby oraz sportowego brydża.

Wojewódzkie zimowe Igrzyska Wsi o Puchar Marszałka Województwa

"Puchar Wójta Gminy Ostróda" trafił do Sołectwa Samborowo

22.03.2011

20 marca 2011 roku w Zespole Szkół w Samborowie odbyły się IV Gminne Halowe Igrzyska Mieszkańców Sołectw i Pracowników Urzędu o „PUCHAR WÓJTA GMINY OSTRÓDA”. W igrzyskach udział wzięło 18 drużyn. Po uroczystym otwarciu igrzysk przez Wójta Gminy Ostróda zawodnicy przystąpili do rywalizacji w konkurencjach indywidualnych i zespołowych.

"Puchar Wójta Gminy Ostróda" trafił do Sołectwa Samborowo

XVII MISTRZOSTWA GMINY OSTRÓDA PRACOWNIKÓW OŚWIATY W TENISIE STOŁOWYM

20.03.2011

Gospodarzem tegorocznych zmagań tenisistów stołowych startujących w Mistrzostwach Gminy Ostróda nauczycieli i pracowników oświaty było Brzydowo. Organizatorzy imprezy - Zarząd ZNP przy Gminie Ostróda oraz gospodarze turnieju byli bardzo zawiedzeni frekwencją, z jaką przyszło im się spotkać. Zaledwie cztery panie (reprezentantki gospodarzy SP Brzydowo) i tylko siedmiu panów z czterech placówek oświatowych z terenu naszej gminy to zdecydowanie za mało w stosunku do ilości zatrudnionych w nich pracowników.

XVII MISTRZOSTWA GMINY OSTRÓDA PRACOWNIKÓW OŚWIATY W TENISIE STOŁOWYM

Piętnasty turniej Grand Prix Brzydowo 2011

20.03.2011

Dwóch bohaterów jednego wieczoru. Tak można zatytułować komunikat z piętnastego turnieju Grand Prix Brzydowo 2011. Pierwszym z nich jest Szymon Babalski który był nie do pokonania tego wieczoru, a drugim tenisista z Morąga (ale wywodzący się z Ostródy) Wojciech Dzierżko.

Piętnasty turniej Grand Prix Brzydowo 2011

Mistrzostwa Polski w Taekwon-do

14.03.2011

13 marca 2011r. w Ostródzkim Centrum Sportu i Rekreacji w Ostródzie miały miejsce Mistrzostwa Polski w Taekwon-do. Tytuł Mistrzyni Polski w rywalizacji indywidualnej (light i semi contact) wywalczyła Karolina Pawłowska, zawodniczka Klubu Sportowego GLADIUS, której trenerem jest instruktor Marcin Dziliński.

Mistrzostwa Polski w Taekwon-do

Czternasty turniej Grand Prix brzydowo 2011

09.03.2011

Mamy nowgo zwycięzcę turnieju Grand Prix tenisa stołowego w Brzydowie. Po raz pierwszy w historii tych rozgrywek na najwyższym stopniu podium stanął Grzegorz Gumiński, zawodnik z Morąga, który w swojej bogatej karierze ma występy w pierwszej lidze.

Czternasty turniej Grand Prix brzydowo 2011

regulamin

08.03.2011

IV GMINNE  HALOWE  ZIMOWE  IGRZYSKA  MIESZKAŃCÓW  SOŁECTW
  I  PRACOWNIKÓW  URZĘDU o „PUCHAR WÓJTA GMINY OSTRÓDA”
Samborowo, 20.03.2011r.

regulamin

Bal "Klubu Stu"

08.03.2011

W Hotelu Anders tradycyjnie jak co roku odbył sie bal „Klubu Stu”. Podczas spotkania najlepsi sportowcy otrzymali okolicznościowe wyróżnienia za osiągnięcia w sezonie 2010. Podziękowania za promowanie ostródzkiej siatkówki plażowej zostały również wręczone członkom „Klubu Stu”, którzy systematycznie wspierają działalność siatkarzy plażowych Foto Oli Ostróda.

Bal "Klubu Stu"