Szesnasty turniej Grand Prix Brzydowo2010

21.03.2010

Zgodnie z przewidywaniami ostatni turniej czternastej edycji Grand Prix Brzydowo w tenisie stołowym zwycięzca Czesław Nowicki obejrzał z trybun. Jego przewaga nad pozostałymi zawodnikami pozwalała na obserwację rywali, z którymi przyjdzie mu się spotkać za tydzień na turnieju TOP 16.

Szesnasty turniej Grand Prix Brzydowo2010

III Gminne Halowe Zimowe Igrzyska 2010

18.03.2010

{gallery}zimoweigrzyska2010{/gallery}

III Gminne Halowe Zimowe Igrzyska 2010

piętnasty turniej XIV grand prix Brzydowo

14.03.2010

Do zakończenia XIV Edycji turnieju tenisa stołowego Grand Prix Brzydowo pozostał już tylko jeden turniej. Nie wszystko jeszcze jest jasne. Nadal trwa walka o trzecie miejsce na podium. Roman Naworski dzięki drugiej pozycji w ostatnich zawodach wyprzedził Adama Łukasiaka o jeden punkt i dopiero w ostatnim spotkaniu rozstrzygnie się, kto oprócz dwójki pewniaków (Czesław Nowicki i Wojciech Łątkowski) stanie na podium.

piętnasty turniej XIV grand prix Brzydowo
Sport

XVI MISTRZOSTWA GMINY OSTRÓDA PRACOWNIKÓW OŚWIATY W TENISIE STOŁOWYM - Zwierzewo 2010

07.03.2010

„Brzydowo w potrójnej koronie”  - ten tytuł doskonale pasuje do tego, co działo się na XVI Mistrzostwach Gminy Ostróda Pracowników Oświaty i Urzędu Gminy. Zarówno w kategorii pań jak i panów oraz w klasyfikacji zespołowej na najwyższym stopniu podium stanęli zawodnicy z tej placówki oświatowej. Indywidualnie najlepszymi okazali się Beata Kucharczuk oraz Marek Parol, natomiast zespołowo drużyna z Brzydowa zdobyła tyle punktów, co dwa następne zespoły.

Czternasty turniej XIV Grand Prix Brzydowo

27.02.2010

Koncert Sikory trwa - tak można zatytułować informacje z czternastego turnieju XIV edycji Grand Prix Brzydowo. Cztery z pięciu ostatnich zawodów to zwycięstwa nowej gwiazdy brzydowskich zmagań tenisistów. Sikora bez większych problemów rozprawił się ze wszystkimi rywalami. z którymi wygrał wszystkie mecze po 3:0. Nie miał także „litości” dla lidera klasyfikacji generalnej turnieju, Czesława Nowickiego, który bezradnie rozkładał ręce nie mając sposobu na wygranie choć jednego seta

Czternasty turniej XIV Grand Prix Brzydowo

Zakończenie Gminnej Ligi Tenisa Stołowego

23.02.2010

Wyniki spotkań I Edycji Gminnej Ligi Tenisa Stołowego Jednostek OSP/LZS  w sezonie 2009/10r.

Zakończenie Gminnej Ligi Tenisa Stołowego

Trzynasty turniej XIV Grand Prix Brzydowo

21.02.2010

Sporo działo się działo w trzynastym turnieju tegorocznego Grand Prix Brzydowo. Lider tegorocznych rozgrywek, Czesław Nowicki znalazł pogromców. Najpierw w meczu półfinałowym przegrał z Dariuszem Sikorą 1:3, potem musiał uznać wyższość swojego najgroźniejszego rywala -  Wojciecha Łatkowskiego i uplasował się ostatecznie na miejscu piątym.

Trzynasty turniej XIV Grand Prix Brzydowo

Dwunasty turniej XIV grand prix Brzydowo

15.02.2010

Nie udało się Dariuszowi Sikorze „ustrzelić” hattricka - inaczej mówiąc wygrać trzeci kolejny turniej z rzędu. Na przeszkodzie stanął lider klasyfikacji generalnej, Czesław Nowicki, który w decydującym meczu o miejsce pierwsze wygrał z dużo młodszym od siebie rywalem 3:2.

Dwunasty turniej XIV grand prix Brzydowo
Sport

Ruszyła 51 edycja Wojewódzkiego Turnieju LZS w tenisie stołowym w 2010r.

09.02.2010

W dniu 6 lutego 2010r. w hali OCS i R odbyły się eliminacje do Wojewódzkiego Turnieju LZS w tenisie stołowym o „Puchar TVP Olsztyn” (dawniej o Puchar Gazety Olsztyńskiej)Zgodnie z nowym regulaminem WM Z LZS turniej po raz pierwszy rozgrywany zostaniew VI kategoriach wiekowych kobiet i mężczyzn, a patronat medialny przejęła TVP Olsztyn.

Ruszyła 51 edycja Wojewódzkiego Turnieju LZS w tenisie stołowym w 2010r.

Halowy Turniej Piłki Nożnej

09.02.2010

1.lutego,2010r. w Hali Sportowej w Samborowie odbyła  się IV Edycja Halowego Turnieju  Piłki Nożnej o„Puchar Wójta Giny Ostróda”. Zaproszono  pięć drużyn :Kormoran, Zwierzewo, GrunwaldGietrzwałd ,KS Lipowo i dwie drużyny OSP Turznica. Rywalizacja pomiędzy drużynami była bardzo zacięta i trwała do ostatniego meczu.

Halowy Turniej Piłki Nożnej