Gminny Dzień Sołtysa

21.03.2016

18 marca br. w gminie Ostróda odbyły się uroczyste obchody Ogólnopolskiego Dnia Sołtysa. Wójt Gminy Ostróda Bogusław Fijas zaprosił na tę uroczystość wszystkich Sołtysów z terenu Gminy Ostróda, którym złożył życzenia pomyślności oraz pogratulował aktywności i wielu interesujących przedsięwzięć na wiejskich obszarach naszej gminy. Zgromadzeni goście mieli okazję wysłuchać krótkiego programu artystycznego przygotowanego przez Gminne Centrum Kulturalno – Biblioteczne w Samborowie.

Gminny Dzień Sołtysa

Konkurs na Sołtyskę roku 2015 rozstrzygnięty

11.03.2016

Zakończył się Plebiscyt na Sołtyskę roku 2015 w powiecie ostródzkim organizowany przez Gazetę Ostródzką wspólnie z Radą Powiatową Warmińsko-Mazurskiej Izby Rolniczej. Przez kilka tygodni czytelnicy głosowali na wybrane przez siebie sołtyski, aż przyszedł czas na podsumowanie, nieprzypadkowo w Dniu Kobiet! Sołtyską Roku 2015 w Gminie Ostróda została Pani Teresa Szłykowicz - Sołtys Sołectwa Ornowo.

Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

źródło: www.ostroda.wm.pl

Konkurs na Sołtyskę roku 2015 rozstrzygnięty

Gmina Ostróda w czołówce gmin najlepszych w regionie w 2015r.

11.03.2016

Podczas posiedzenia sprawozdawczego Warmińsko-Mazurskiego Zrzeszenia Ludowych Zespołów Sportowych podsumowano działalność gmin w rywalizacji sportowej w roku 2015. Uhonorowano 10 najlepszych gmin, które szczególnie wyróżniły się we współzawodnictwie sportowym. Gmina Ostróda zajęła III miejsce. Statuetkę i gratulacje odebrał Wójt Gminy Ostróda Ostróda Bogusław Fijas.

Gmina Ostróda w czołówce gmin najlepszych w regionie w 2015r.

życzenia z okazji Dnia Kobiet

08.03.2016

życzenia z okazji Dnia Kobiet

07.03.2016

Z okaji zbliżającego się Ogólnopolskiego Dnia Sołtysa
w załączeniu życzenia
od Marszałka Województwa Warmińsko-Mazurskiego.

wydarzenie sportowe roku 2015

12.02.2016

Finał PUCHARU POLSKI W PIŁCE RĘCZNEJ PLAŻOWEJ – MAZURY CUP 2015 organizowany przez Hotel Anders w Starych Jabłonkach został uznany Wydarzeniem Sportowym Roku 2015 w plebiscytach organizowanym przez Gazetę Ostródzką i Gazetę Olsztyńską. Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

wydarzenie sportowe roku 2015

12.02.2016

Gazeta Ostródzka wspólnie z Radą Powiatową Warmińsko-Mazurskiej Izby Rolniczej ogłosiła
Plebiscyt na Sołtyskę Roku 2015