Sportowy pierwszy weekend wakacji w Starych Jabłonkach

13.06.2016

Hotel Anders w Starych Jabłonkach zaprasza w pierwszy weekend wakacji (24.-26.06.2016) na plażę nad Jezioro Szeląg Mały. Na miłośników sportu i aktywnego wypoczynku czeka spotkanie z najlepszymi na świecie zawodnikami footvolleya.

Footvolley czyli siatkonoga plażowa polega na graniu w piłkę plażową bez użycia rąk. Footvolley narodził się w Brazylii i był odpowiedzią na zakaz grania w piłkę nożną na plażach Copacabany w latach 60-tych ubiegłego wieku. W ostatnich kilkunastu latach footvolley zyskał ogromną popularność na świecie, gdzie znalazło się wielu amatorów tego sportu. Obecnie jest to jeden z najbardziej znanych sportów plażowych obok Beach Soccera oraz Beach Volleya, a w tym roku zostanie zaprezentowany przy okazji Igrzysk Olimpijskich w Rio de Janeiro.

Sportowy pierwszy weekend wakacji w Starych Jabłonkach

Targi Pro Defense 2016

09.06.2016

W Expo Mazury odbyły się targi Pro Defense. Czterodniową imprezę odwiedziło 35 tysięcy osób z całej Polski. Oficjalnego otwarcia targów dokonał Minister Obrony Narodowej Antoni Macierewicz. Targom towarzyszył Kongres Organizacji Proobronnych, w którym wzięli udział przedstawiciele organizacji z całego świata.

Targi Pro Defense 2016

Rajd Rowerowy Dylewska Góra „Profilaktyka – Edukacja – Zabawa”

21.05.2016

21 maja 2016r. o godz. 11ºº rozpoczęła się XVI już edycja Rajdu Rowerowego Dylewska Góra. W tegorocznym rajdzie udział wzięło ponad 600 cyklistów. Na trasę wyruszył cały przekrój społeczeństwa - od najmłodszych po najstarszych, z kraju jak również z zagranicy. Byli i młodzi i starzy, doświadczeni i nowicjusze. Wszyscy jeszcze niewyczerpani zajadali się pączkami, które miały przynieść rowerzystom energię i dodatkowe kalorie przed startem. Każdy z uczestników otrzymał w punkcie rejestracji pakiet startowy z elementami odblaskowymi.

Rajd Rowerowy Dylewska Góra „Profilaktyka – Edukacja – Zabawa”

Podwórko Nivea w Kajkowie otwarte !!!

16.05.2016

W piątek 13 maja w Kajkowie zostało uroczyście otwarte nowe podwórko NIVEA. Powstało ono dzięki staraniom gminy Ostróda, ale też przede wszystkim dzięki tym, którzy głosowali na powstanie podwórka na terenie gminy. Podczas całego okresu głosowania, lokalizacja wskazana przez Gminę Ostróda uzyskała ponad 250 tyś głosów i jako jedyne miejsce w województwie Warmińsko - Mazurskim zakwalifikowało się do głównej nagrody.

Podwórko Nivea w Kajkowie otwarte !!!

Zapraszamy!

05.05.2016

Zapraszamy!

Zapraszamy! To sukces Nas Wszystkich!

04.05.2016

Zapraszamy! To sukces Nas Wszystkich!

Podwórko Nivea już mamy – teraz czas na siłownię plenerową NESTLÈ

11.04.2016

W zeszłym roku przy akcji Podwórko Nivea wspólnie pokazaliśmy, że potrafimy się jednoczyć jeśli w grę wchodzi osiągnięcie wspólnego sukcesu. Bez wątpienia, wygraliśmy wspólnie i to w wielkim stylu. Byliśmy jedyną wygraną lokalizacją w województwie warmińsko-mazurskim - to sukces nas wszystkich.

Teraz Gmina Ostróda stanęła przed kolejnym wyzwaniem. Przystąpiliśmy do konkursu „Nestle poRusza Polskę”, w którym można wygrać siłownię plenerową.  Jako lokalizację wskazany został teren w Brzydowie przy Szkole Podstawowej. Będzie to miejsce ogólnodostępne dla wszystkich mieszkańców. Zgłoszona lokalizacja siłowni plenerowej w Brzydowie spełniła wszystkie kryteria regulaminu konkursu i została już wprowadzona do systemu organizatora, dzięki czemu widnieje już na oficjalnej stronie Konkursu – www.nestleporusza.pl

Zachęćcie do głosowania swoich znajomych, przyjaciół, mamę, tatę, ciocię, wujka… i razem wygrajmy siłownię plenerową.

Podwórko Nivea już mamy – teraz czas na siłownię plenerową NESTLÈ

NOWA TRASA Z LOTNISKA OLSZTYN-MAZURY DO LONDYNU LUTON

08.04.2016

Wizz Air, największa niskokosztowa linia lotnicza w Europie Środkowo-Wschodniej, ogłosiła rozpoczęcie swojej działalności na ósmym lotnisku w Polsce – Olsztyn – Mazury.

Nowe połączenie z lotniska Olsztyn-Mazury do Londynu Luton zacznie działać 18 czerwca. Loty odbywać się będą trzy razy w tygodniu.

NOWA TRASA Z LOTNISKA OLSZTYN-MAZURY DO LONDYNU LUTON