konferencja inaugurująca projekt pn. „Ostródzko – Iławski Obszar Funkcjonalny”

23.01.2014

21 stycznia br. miała miejsce konferencja inaugurującą rozpoczęcie realizacji projektu pn. „Ostródzko – Iławski Obszar Funkcjonalny”. Ostródzko-Iławski Obszar Funkcjonalny leży w zachodniej części województwa warmińsko-mazurskiego i obejmuje obszarowo tereny administracyjne sześciu następujących gmin: Miasto Ostróda, Miasto Iława, Gmina Iława, Gmina Ostróda, Gmina Miłomłyn, Gmina Morąg i Powiat Ostródzki. Zakres terytorialny zachowuje ciągłość przestrzenną i łączy ze sobą dwie części dwóch powiatów: iławskiego i ostródzkiego.

konferencja inaugurująca projekt pn. „Ostródzko – Iławski Obszar Funkcjonalny”

Ogłoszenie o XLVIII Sesji Rady Gminy Ostróda

16.01.2014

Wójt Gminy Ostróda zawiadamia mieszkańców, że dnia 23 stycznia 2014r. o godz. 14:00 odbędzie się XLVIII Sesja Rady Gminy Ostróda w kadencji 2010-2014

Ogłoszenie o XLVIII Sesji Rady Gminy Ostróda

Stare Jabłonki nagrodzone za Imprezę Roku

13.01.2014

Mistrzostwa Świata w Siatkówce Plażowej Mazury 2013 (FIVB Beach Volleyball World Championships Mazury 2013) organizowane przez Hotel Anders w Starych Jabłonkach zostały Imprezą Roku w plebiscycie organizowanym przez Przegląd Sportowy i TVP. Uroczysta Gala Mistrzów Sportu relacjonowana na żywo przez TVP odbyła się w sobotę, 11. stycznia w Warszawie. Nagrodę z rąk Ministra Sportu i Turystyki Andrzeja Biernata odebrali Andrzej Dowgiałło, prezes Grupy Anders oraz Tomasz Dowgiałło – dyrektor generalny Hotelu Anders.

Stare Jabłonki nagrodzone za Imprezę Roku

Stowarzyszenie Miłośników Wzgórz Dylewskich

10.01.2014

Stowarzyszenie Miłośników Wzgórz Dylewskich informuje o podjętych inicjatywach.

W celu zapoznania się ze szczegółami proszę "kliknąć" w obrazki.

Stowarzyszenie Miłośników Wzgórz Dylewskich

Fundacja „Ratujmy Życie” organizuje zimowisko

09.01.2014

Fundacja „Ratujmy Życie” organizuje zimowisko dla dzieci rolników do 16 roku życia z województwa warmińsko-mazurskiego i podlaskiego, których co najmniej jeden z rodziców (bądź prawnych opiekunów) jest ubezpieczony w KRUS lub pobiera rentę bądź emeryturę z KRUS. Istnieje także możliwość wyjazdu za pełną odpłatnością 1050zł.

Po naciśnięciu zakładki "więcej" dostepne są pozostałe informacje udostępnione przez fundację.

Fundacja „Ratujmy Życie” organizuje zimowisko

Ogłoszenie o zmianie rachunku bankowego

30.12.2013

Informujemy, iż z dniem 1 stycznia 2014 r. następuje zmiana banku obsługującego budżet Gminy Ostróda. W związku z powyższym od tego dnia wpłaty stanowiące dochód gminy należy dokonywać na nowy rachunek bankowy:

14 8300 0009 0000 1938 2000 0010
Powiślański Bank Spółdzielczy w Kwidzynie.

Ogłoszenie o zmianie rachunku bankowego

Teren byłego poligonu wojskowego sprzedany

24.12.2013

Gmina Ostróda jest dynamicznie rozwijającym się regionem dysponującym wieloma istotnymi czynnikami z punktu widzenia inwestorów. Aktualnie został rozstrzygnięty największy przetarg ustny nieograniczony w historii gminy, na sprzedaż prawa własności nieruchomości gruntowej położonej w obrębie Górka, tj. terenu byłego poligonu wojskowego o łącznej powierzchni 20,6696 ha, przeznaczonego m.in. pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną i pensjonatową.

Teren byłego poligonu wojskowego sprzedany

Spotkanie Opłatkowe

23.12.2013

20 grudnia 2013r. w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Ostróda odbyło się spotkanie opłatkowe Samorządu Gminy Ostróda. Wójt Gminy Ostróda Bogusław Fijas przywitał zebranych gości, a następnie złożył wszystkim życzenia świąteczno - noworoczne.

Spotkanie Opłatkowe

Budżet na 2014 rok uchwalony jednogłośnie

20.12.2013

Dnia 20 grudnia 2013r. na posiedzeniu XLVII Sesji Rady Gminy w kadencji 2010-2014, Budżet Gminy Ostróda na rok 2014 został uchwalony jednogłośnie.

Budżet na 2014 rok uchwalony jednogłośnie

Informacja o pracy urzędu

20.12.2013

INFORMACJA o pracy Urzędu

Zgodnie z Zarządzeniem Wójta Gminy Ostróda,

URZĄD GMINY OSTRÓDA

nie będzie czynny

w piątek, 27 grudnia 2013 r.

(w zamian za dodatkowy dzień pracy

w sobotę, 7 grudnia 2013 r.)

Przepraszamy za niedogodności

Informacja o pracy urzędu