Posiedzenie Komisji Stałych Rady Gminy Ostróda

25.03.2010

17 marca 2010 roku w budynku Urzędu Gminy Ostróda miało miejsce posiedzenie Komisji Stałych Rady Gminy Ostróda według następującego porządku:

Posiedzenie Komisji Stałych Rady Gminy Ostróda

Narada Sołtysów

22.03.2010

16 marca br. w Urzędzie Gminy Ostróda odbyła się Narada Sołtysów Gminy Ostróda. Głównym tematem narady były zasady realizacji funduszu sołeckiego. naradę rozpoczął Wójt Gminy Ostróda Gustaw Marek Brzezin przedstawiając ramowe zasady realizacji funduszu sołeckiego.

Narada Sołtysów

Spotkanie informacyjne dla przedsiębiorców z terenu Gminy Ostróda

18.03.2010

18 marca 2010 roku o godz.10:00 w Urzędzie Gminy Ostróda odbyło sie spotkanie informacyjne dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw. Szkolenie zostało zorganizowane przez Samorząd Gminy Ostróda i Regionalny System wspierania Innowacji, działający przy Warmińsko-Mazurskiej Agencji Rozwoju Regionalnego SA w Olsztynie.

Spotkanie informacyjne dla przedsiębiorców z terenu Gminy Ostróda
Gmina

"Kompetentna Gmina-wzmocnienie potencjału w zakresie Zarządzania Rozwojem lokalnym"

15.03.2010

W związku z wysoką pozycją w rankingu najlepiej rozwijających się gmin województwa warmińsko-mazurskiego Gmina Ostróda została zaproszona do udziału w projekcie „Kompetentna Gmina-wzmocnienie potencjału w zakresie Zarządzania Rozwojem Lokalnym” realizowanym przez Białostocką Fundację Kształcenia Kadr.

XLVIII Sesja Rady Gminy Ostróda

10.03.2010

26 lutego 2010 roku o godz. 10:00 odbyła sięXLVIII Sesja Rady Gminy Ostróda. Jej przedmiotem było rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie podniesienia stopnia organizacyjnego Szkoły Podstawowej w Lipowie z III klasowej do IV klasowej, a od dnia 01 września 2011r. z IV klasowej do VI klasowej.

XLVIII Sesja Rady Gminy Ostróda
Gmina

Gmina Ostróda - tegoroczny Lider Infrastruktury informacja z Magazynu Warmii i Mazur

09.03.2010

{gallery}eurogmina_magazyn_03_2010/artyk{/gallery}

Warsztaty szkoleniowe dla społeczności lokalnych

09.03.2010

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska w Gdańsku oraz Stowarzyszenie Eko- Inicjatywa w Kwidzynie zapraszają na szkolenie  w ramach projektu „Walory przyrodnicze obszarów chronionych -  warsztaty szkoleniowe dla społeczności lokalnych” realizowanego w ramach V Osi Priorytetowej Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko.

Warsztaty szkoleniowe dla społeczności lokalnych

Plebiscyt "Euro-Gmina"

01.03.2010

26 lutego 2010 roku w Audytorium Urzędu Wojewódzkiego w Olsztynie odbyła się Gala Plebiscytu „Euro -Gmina”. W Plebiscycie wzięło udział 80 gmin województwa warmińsko-mazurskiego.

Plebiscyt "Euro-Gmina"

Umowa pomiędzy Gminą Ostróda a Centrum OKEY

24.02.2010

Dnia 24 lutego 2010 roku podpisano umowę pomiędzy Gminą Ostróda a Centrum „OKEY”. Ze strony samorządowej umowa została podpisana przez Wójta Gminy Ostróda Gustawa Marka Brzezina oraz Z-cę Skarbnika Gminy Danutę Kucharczuk, ze strony firmy „OKEY” przez jej Prezesa Panią Różę Krześniak.

Umowa pomiędzy Gminą Ostróda a Centrum OKEY

Spotkanie dotyczące wystąpienia lokalnych podtopień na terenie gminy

24.02.2010

Dnia 22 lutego 2010 roku w Urzędzie Gminy Ostróda odbyło się spotkanie, dotyczące wystąpienia lokalnych podtopień na terenie gminy. Zebranie otworzył Wójt Gminy Ostróda Gustaw Marek Brzezin.

Spotkanie dotyczące wystąpienia lokalnych podtopień na terenie gminy