OGŁOSZENIE - mieszkańcy Sołectwa Grabin

14.02.2019

21 lutego 2019 r. (czwartek) o godz. 17:30 w Świetlicy Wiejskiej w Grabinku, odbędzie się spotkanie z pracownikami Urzędu Gminy Ostróda w sprawie omówienia  założeń projektu sieci kanalizacji sanitarnej w miejscowości Grabin, Grabinek. Zapraszamy!

OGŁOSZENIE - mieszkańcy Sołectwa Grabin

Zimowy Bieg Sasinów - odwołany

14.02.2019

Ze względu na niesprzyjające warunki atmosferyczne Zimowy Bieg Sasinów, który miał się odbyć 16 lutego br. został odwołany.

Zimowy Bieg Sasinów - odwołany
Gmina

Pożar w miejscowości Zabłocie. Prośba o wsparcie i pomoc!

12.02.2019

Wójt Gminy Ostróda Bogusław Fijas i Starosta Ostródzki Andrzej Wiczkowski informują,
że zostało uruchomione konto bankowe, na które można wpłacać środki finansowe na pomoc ofiarom pożaru w miejscowości Zabłocie.

Prosimy o wsparcie dla poszkodowanych rodzin i wpłacanie darowizn na konto depozytowe:
nr konta: 32 8300 0009 0000 1925 2000 0060
Pożar w miejscowości Zabłocie. Prośba o wsparcie i pomoc!

07.02.2019
Zapytanie ofertowe na prowadzenie nauki języka angielskiego dla uczniów kl. I-VI w Szkołach Podstawowych Gminy Ostróda (Idzbark, Durąg, Szyldak, Pietrzwałd, Zwierzewo). Ofertę należy przesłać pocztą elektroniczną na załączonym formularzu ofertowym do dnia 13 lutego 2019 r. na adres mailowy muraszko@gminaostroda.pl

Wybory ławników sądowych

04.02.2019

W Urzędzie Gminy Ostróda rozpoczęła się procedura wyborów uzupełniających ławników na kadencję 2016-2019 do Sądu Rejonowego w Ostródzie. Informacje o dokonywaniu zgłoszeń dostępne są na stronie Biuletynu Informacji Publicznej Urzędu Gminy Ostróda (Wybory uzupełniające ławników 2019 r.)

Wybory ławników sądowych

Samorząd Partnerem Przedsiębiorców

01.02.2019

W Urzędzie Gminy Ostróda ruszył cykl spotkań skierowany do przedsiębiorców, którzy zobowiązani są posiadać nie tylko wiedzę specjalistyczną nt. własnej działalności, ale i prawną.

Samorząd Partnerem Przedsiębiorców
Gmina

Punkt informacyjny dot. możliwości pozyskania środków finansowych w ramach Programu „Czyste Powietrze”

29.01.2019

W Urzędzie Gminy Ostróda uruchomiony został punkt informacyjny, dotyczący realizacji Programu " Czyste Powietrze" . Zapraszamy zainteresowanych mieszkańców do kontaktu w sprawie możliwości uzyskania dofinansowania.

Urząd Gminy Ostróda
ul. Jana III Sobieskiego 1, 14-100 Ostróda
parter, pok. 111
tel. 89 676 07 31, ruczynski@gminaostroda.pl

Gmina

Zapraszamy na konferencję - wstęp wolny!

Wójt Gminy Ostróda
zaprasza na konferencję z cyklu "Samorząd Partnerem Przedsiębiorców"
SAMOCHÓD 2019
REWOLUCJA W PODATKACH

1 lutego 2019 r. godz. 12:00 Wstęp wolny!

Zapraszamy na konferencję - wstęp wolny!

Wyniki wyborów Sołtysów i Rad Sołeckich w Gminie Ostróda

22.01.2019

W Gminie Ostróda odbyły się wybory sołtysów i rad sołeckich. Poniżej zamieszczono zbiorczą informację z przeprowadzonych wyborów w poszczególnych sołectwach.

Wyniki wyborów Sołtysów i Rad Sołeckich w Gminie Ostróda