Sport

WAKS Turznica wygrywa II Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Ostróda

21.01.2024

20 stycznia na hali sportowej w Idzbarku odbyła się II edycja Halowego Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Ostróda. W turnieju udział wzięło 8 drużyn, które zostały rozlosowane na dwie grupy. Po fazie grupowej drużyny rywalizowały w fazie pucharowej, w której emocji nie brakowało, a w niektórych spotkaniach potrzebne były rzuty karne do wyłonienia zwycięzcy!

III Bieg 'W samo południe' - spotkanie organizacyjne

15.01.2024

Dziś w Urzędzie Gminy Ostróda odbyło się spotkanie dotyczące organizacji III Biegu "W samo południe" na dystansie 10 km. Tym razem bieg odbędzie się 24 marca 2024 r. o godz. 12:00 w Samborowie. Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa, niebawem ruszy internetowa rejestracja zawodników.

III Bieg 'W samo południe' - spotkanie organizacyjne
Sport

Zapraszamy do udziału w II edycji Turnieju Halowej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Ostróda!

09.01.2024

Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Ostróda

18.12.2023

16 grudnia na hali sportowej w Samborowie odbył się Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Ostróda. W turnieju udział wzięło 8 drużyn, które zostały rozlosowane na dwie grupy. Po fazie grupowej drużyny rywalizowały w fazie pucharowej, w której emocji nie brakowało, a w decydujących spotkaniach potrzebne były rzuty karne do wyłonienia zwycięzcy! Po wielkich emocjach ostatecznie turniej wygrała druzyna NO NAME, na drugim miejscu uplasowała się drużyna Góry Idzbark, a na trzecim WAKS Turznica.

Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Ostróda

VII Mikołajkowy Halowy Turniej Piłki Nożnej w Szkole Podstawowej w Szyldaku

18.12.2023
W Szkole Podstawowej w Szyldaku odbył się VII Mikołajkowy Halowy Turniej Piłki Nożnej. W przedświątecznych zawodach wzięły udział drużyny ze Smykówka, Grabinka oraz dwie z Szyldaka. Mecze rozgrywane były w systemie każdy z każdym. Już od pierwszego spotkania na czele uplasował się zespół ze Smykówka. Po bardzo wyrównanej walce o drugą lokatę, zwycięstwo odniosła grupa z Grabinka. W generalnej klasyfikacji pierwsze miejsce, zdobywając Puchar Wójta Gminy Ostróda, zajęła drużyna ze Smykówka. Drugą lokatę uzyskał zespół z Grabinka, zaś trzecie miejsce zawodnicy z Szyldaka (Old Boys). Klasyfikację na IV miejscu zamknęli najmłodsi zawodnicy z Szyldaka.
Puchary ufundował Wójt Gminy Ostróda,
VII Mikołajkowy Halowy Turniej Piłki Nożnej w Szkole Podstawowej w Szyldaku
Sport

Mistrzostwa Gminy Ostróda Szkół Podstawowych w Halowej Piłce Nożnej dziewcząt - klasa VI i młd.

13.12.2023

Na hali sportowej w Idzbarku rozegrane zostały Mistrzostwa Gminy Ostróda Szkół Podstawowych w halowej piłce nożnej dziewcząt dla klas VI i młd. W turnieju wystąpiło siedem zespołów, najlepiej poradziły sobie piłkarze SP Samborowo, na drugim miejscu uplasowały się zawodniczki SP Idzbark, a na trzecim SP Lipowo.

Sport

Zapraszamy do udziału w Turnieju Halowej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Ostróda!

07.12.2023

Regulamin

Sport

Mistrzostwa Gminy Ostróda Szkół Podstawowych w Halowej Piłce Nożnej chłopców - klasa VI i młodsi

07.12.2023

Na hali sportowej w Idzbarku rozegrane zostały Mistrzostwa Gminy Ostróda Szkół Podstawowych w halowej piłce nożnej chłopców dla klas VI i młodszych. W turnieju wystąpiło osiem zespołów, najlepiej poradzili sobie piłkarze SP Idzbark, na drugim miejscu uplasowali się zawodnicy SP Lipowo, a na trzecim SP Szyldak.

Mistrzostwa Gminy Ostróda Szkół Podstawowych w Dwa Ognie

23.11.2023

Na hali sportowej w Idzbarku rozegrano Mistrzostwa Gminy Ostróda Szkół Podstawowych w Dwa Ognie. W rywalizacji wzięło udział ponad 100 uczniów z rocznika 2013 - i młodszych z siedmiu jednostek oświatowych.  W zawodach swoje umiejętności mogły zaprezentować drużyny chłopców i dziewcząt. Po czterogodzinnej zabawie poznaliśmy najlepsze zespoły. Tym razem bezkonkurencyjni okazali się dziewczęta i chłopcy ze Szkoły Podstawowej w Zwierzewie, którzy wygrali wszystkie spotkania.

Mistrzostwa Gminy Ostróda Szkół Podstawowych w Dwa Ognie

Drużynowe Mistrzostwa Gminy Ostróda Szkół Podstawowych w tenisie stołowym

08.11.2023

Szkoła Podstawowa w Szyldaku była gospodarzem Drużynowych Mistrzostw Gminy Ostróda Szkół Podstwowych w tenisie stołowym. Po kilku godzinach zaciętej rywalizacji wyłoniono najlepsze jednostki oświatowe w Gminie Ostróda. Zarówno wśród chłopców i dziewcząt najlepsi okazali się tenisiści z Szyldaka. Do sportowej rywalizacji zgłosiło się siedem drużyn dziewcząt i osiem chłopców.

Drużynowe Mistrzostwa Gminy Ostróda Szkół Podstawowych w tenisie stołowym