Reprezentanci Gminy Ostróda - na podium

22.01.2010

22 stycznia 2010 zespoły wokalne reprezentujące Gminę Ostróda wzięły udział w X Przeglądzie Kolęd i Pastorałek "Śpiewajmy Maleńkiemu" w Morągu.W konkursie uczestniczyło wiele zespołów z terenu Powiatu Ostródzkiego .O miejscach na podium zadecydowało Jury, które wzięło pod uwagę m.in. umiejętności wokalne, stopień trudności wykonywanych utworów oraz dobór repertuaru.

Reprezentanci Gminy Ostróda - na podium

HERODY 2010'

20.01.2010

20 stycznia 2010r. w Gminnym Ośrodku Kultury w  Samborowie odbył się Gminny Przegląd Widowisk Kolędniczych „HERODY 2010”.W przeglądzie wzięły udział zespoły teatralne z placówek oświatowych z terenu Gminy Ostróda : Przedszkole ze Starych Jabłonek, Szkoła Podstawowa z Lipowa, Szkoła Podstawowa z Szyldaka oraz Gimnazjum z Durąga.

HERODY 2010'

Gminny Konkurs Rękodzieła

28.12.2009

28 grudnia 2009r. został rozstrzygnięty Gminny Konkurs Rękodzieła „Boże Narodzenie w Tradycji Polskiej”. W konkursie wzięły udział prace dzieci i młodzieży z placówek oświatowych z terenu Gminy Ostróda.

Gminny Konkurs Rękodzieła

Wigilia w GOK Samborowo 2009'

20.12.2009

20 grudnia 2009r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Samborowie zorganizowano Wieczór Wigilijny dla mieszkańców.          Podczas uroczystości odbył się program artystyczny w wykonaniu zespołów  wokalnych  oraz koła teatralnego „Fantazja” działających w GOK-u.

Wigilia w GOK Samborowo 2009'
Gminne Centrum Kulturalno-Biblioteczne w Samborowie

Zespół IskierkaII zajął III miejsce na IV Ogólnopolskim Przeglądzie Piosenki Żołnierskiej

18.11.2009

W dniach 5-6 listopada w Lesznie odbył się IV Ogólnopolski Przegląd Piosenki Żołnierskiej w Lesznie pt. „Z piosenką wojskową przez pokolenia” zorganizowany przez Stowarzyszenie „Rodzina Wojskowa”.

Turniej Brydżowy o Puchar Wójta Gminy Ostróda 2009

08.11.2009

8 listopada 2009r w GOK Samborowo odbył się Turniej Brydżowy o Puchar Wójta Gminy Ostróda. W turnieju wzięli udział zawodnicy z terenu Powiatu Ostródzkiego.

Turniej Brydżowy o Puchar Wójta Gminy Ostróda 2009

TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO O PUCHAR WÓJTA GMINY OSTRÓDA

07.11.2009

W dniach 7-8 listopada 2009r w hali sportowej w Samborowie odbył się Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Ostróda. W turnieju wzięło udział ponad 20 osób w różnych kategoriach wiekowych (dorośli, młodzież, i dzieci ). Z roku na rok turniej cieszy się coraz większym zainteresowaniem, szczególnie wśród dzieci.Sędzią głównym zawodów był Pan Jacek Kajetanek, który zajął się również organizacją. Organizatorzy serdecznie dziękują Panu Kajetankowi za bezinteresowną pomoc w sprawnym i fachowym przeprowadzeniu rozgrywek.

TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO O PUCHAR WÓJTA GMINY OSTRÓDA
Gminne Centrum Kulturalno-Biblioteczne w Samborowie

Zespół "Fart" zdobywcą III miejsca w XIV Festiwalu Pieśni Patriotycznej i Wojskowej

07.11.2009

Zespół wokalny "Fart" z Gminnego Ośrodka Kultury w Samborowie uczestniczył w XIV Festiwalu Pieśni Patriotycznej i Wojskowej w Pieniężnie.

DZIEŃ MATKI

24.05.2009