Gmina

Załatwiaj swoje sprawy przez e-Urząd Skarbowy, a wizytę w urzędzie umawiaj na podatki.gov.pl

e-Urząd Skarbowy
Jest budowany etapami do września 2022 r. Już teraz masz dostęp m.in. do zeznań podatkowych w usłudze Twój e-PIT, e-mikrofirmy, wykazu mandatów karnych. Masz możliwość płatności online na rzecz organów skarbowych, zobaczysz  historię płatności. Możesz również sprawdzić swoje dane osobowe, które posiada urząd skarbowy. W serwisie złożysz w formie elektronicznej niektóre pisma np. zawiadomienie ZAW-NR, pismo w sprawie wyjaśnienia przeznaczenia wpłaty, wniosek o zaliczenie nadpłaty lub zwrotu podatku na poczet innych zobowiązań. Swoje sprawy załatwiaj z każdego miejsca 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu.

Wizyta w urzędzie skarbowym
W sytuacjach, gdy nie możesz załatwić swojej sprawy elektronicznie lub przez telefon i chcesz osobiście  udać  się do urzędu skarbowego, umów się i zarezerwuj termin i godzinę swojej wizyty.  Najprościej zrobić to przez internet za pomocą elektronicznego formularza, dostępnego na stronie podatki.gov.pl. Szybko i komfortowo załatwisz sprawę, bez konieczności stania w kolejkach i z zachowaniem środków ostrożności.

Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań

21.04.2021
W Urzędzie Gminy Ostróda przy ul. Jana III Sobieskiego 1 w Ostródzie dla mieszkańców gminy przygotowane jest stanowisko do samospisu internetowego. #liczysiękażdy

Termin samospisu umówić należy telefonicznie:
89 676 07 95 – Karolina Rybarkiewicz
89 676 07 50 – Iwona Horodyłowska
89 676 07 34 – Łucja Fafińska
Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań
Gmina

Informacja Powiatowego Lekarza Weterynarii w Ostródzie dotycząca ognisk HPAI (grypy ptaków) na terenie województwa mazowieckiego.

09.04.2021

Ruszyły zapisy do ogólnopolskich konkursów dla Kół Gospodyń Wiejskich

09.04.2021

Piętnaście tysięcy złotych – tyle wynoszą nagrody główne w ogólnopolskich konkursach przygotowanych podczas wyjątkowego święta - Festiwalu Kół Gospodyń Wiejskich „Polska Od Kuchni”. Każde Koło Gospodyń Wiejskich może wziąć udział w dowolnej liczbie konkursów. Festiwal Kół Gospodyń Wiejskich „Polska Od Kuchni” to ogólnopolskie, wyjątkowe wydarzenie, przygotowane by podkreślić jak ważne jest, by pielęgnować lokalną kulturę i tradycję. Festiwal ma na celu integrację, aktywizację i wsparcie lokalnych społeczności, promocję polskich produktów i dziedzictwa kulinarnego oraz wymianę międzypokoleniowej wiedzy, umiejętności i przekazanie tradycji młodszym pokoleniom. Aby podkreślić rolę Kół Gospodyń Wiejskich w promowaniu bogactwa oraz różnorodności lokalnej tradycji a także pogłębić wiedzę o kulturze regionu przygotowane zostały cztery konkursy angażujące Koła z całej Polski. Szczypty pikanterii konkurencjom dodadzą wartościowe nagrody, które Koła mogą zdobyć na każdym etapie rywalizacji.

Ruszyły zapisy do ogólnopolskich konkursów dla Kół Gospodyń Wiejskich

Zdrowych i Spokojnych Świąt

Z okazji nadchodzących Świąt Wielkanocnych
życzymy Państwu zdrowych i spokojnych chwil oraz wszelkiej pomyślności.
Niech ten czas wypełniony będzie wzajemną serdecznością,
chwilami spędzonymi w gronie najbliższych oraz nadzieją i wiarą w lepszą przyszłość.

Zdrowych i Spokojnych Świąt

Liczymy się dla Polski

1 kwietnia rusza Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021.

To ogólnopolskie badanie, które wykonuje się raz na 10 lat,

z obowiązkowym udziałem wszystkich dorosłych obywateli.

Liczymy się dla Polski

Inwestycje sportowe w Gminie Ostróda

W Gminie Ostróda realizowane są kolejne inwestycje sportowe.

Inwestycje sportowe w Gminie Ostróda
Gmina

Transmisja XXXII Sesji Rady Gminy Ostróda w kadencji 2018-2023 - 29 marca 2020 r. godz. 10:00

29.03.2021

VIII edycja konkursu o Nagrodę im. prof. Janiny Wengris

Szanowni Państwo,
uprzejmie informujemy, że Marszałek Województwa Warmińsko-Mazurskiego ogłasza VIII edycję konkursu o Nagrodę im. prof. Janiny Wengris za wspieranie postaw proekologicznych oraz propagowanie działań i rozwiązań przyczyniających się do zmniejszenia zagrożenia środowiska naturalnego oraz do jego ochrony.
VIII edycja konkursu o Nagrodę im. prof. Janiny Wengris