konkurs "Gmina Ostróda w obiektywie" rozstrzygnięty

13.08.2012

Dnia 9 sierpnia br. konkurs fotograficzny
„Gmina Ostróda w obiektywie”
został rozstrzygnięty.

konkurs "Gmina Ostróda w obiektywie" rozstrzygnięty

narada sołtysów

13.08.2012

10 sierpnia br. w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Ostróda miała miejsce narada sołtysów z Wójtem Gminy Ostróda Bogdanem Bartnickim. Celem spotkania było omówienie oraz analiza bieżących spraw i problemów mieszkańców Gminy Ostróda.

narada sołtysów

Bogdan Bartnicki objął stanowisko Wójta Gminy Ostróda

08.08.2012

Na podstawie art. 28f ust. 1 ustawy z dnia 8 marca 1990r. o samorządzie gminnym (Dz. U. z 2001r. Nr 142, poz. 1591, z późn. zm.), Prezes Rady Ministrów Rzeczypospolitej Polskiej wyznaczył z dniem 3 sierpnia 2012r. do pełnienia funkcji Wójta Gminy Ostróda Pana Bogdana Bartnickiego do czasu objęcia obowiązków przez nowo wybranego wójta.

Bogdan Bartnicki objął stanowisko Wójta Gminy Ostróda

Twoja krew – ratuje życie

07.08.2012

W piątek 10 sierpnia br. w Ostródzie, kolejny przystanek Bankowej Akcji Honorowego Krwiodawstwa. Organizatorem akcji jest PKO Bank Polski, a partnerem Narodowe Centrum Krwi.

Twoja krew – ratuje życie

zapraszamy do udziału w konkursie

zapraszamy do udziału w konkursie

festyn rodzinny w smykówku

13.07.2012

W sobotę 30 czerwca 2012r. o godz. 15.00, na boisku we wsi Smykówko odbył się festyn rodzinny. Był to prezent dla dzieci z okazji zakończenia roku szkolnego od Sołtysa i Rady Sołeckiej wsi Smykówko, przy współpracy Radnego Gminnego i Radnej Powiatowej.

festyn rodzinny w smykówku
Gmina

Wójt Gminy Ostróda powołany na stanowisko Wicemarszałka Województwa Warmińsko-Mazurskiego

13.07.2012

W dniu 5 lipca 2012r. o godz. 10°° podczas XXIV Sesja Rady Gminy w kadencji 2010-2014 Radni Gminy Ostróda przyjęli projekt uchwały w sprawie stwierdzenia wygaśnięcia mandatu Wójta Gminy Ostróda. Gustaw Marek Brzezin pełnił funkcję Wójta Gminy Ostróda przez 14 lat. Z dniem 9 lipca br. objął stanowisko Wicemarszałka Województwa Warmińsko-Mazurskiego.

Gmina

Konkurs fotograficzny „Gmina Ostróda w obiektywie”

03.07.2012

Konkurs fotograficzny „Gmina Ostróda w obiektywie”.

Lubisz fotografować ?, uwielbiasz wygrywać ?

Zrób zdjęcia na terenie Gminy Ostróda i przyślij je do Nas.

Szczegóły konkursu po aktywacji obrazka obok.

Konkurs fotograficzny „Gmina Ostróda w obiektywie”
Gmina

VI Rekreacyjny Bieg Rolkarski – Półmaratonu „MAŁA DYLEWSKA”

21.06.2012

17 czerwca 2012 roku punktualnie o godzinie 11.00 wystartowało blisko 80 uczestników VI już Rekreacyjnego Biegu Rolkarskiego – Półmaratonu „MAŁA DYLEWSKA”. Pokonanie malowniczej, acz trudnej technicznie trasy, wiodącej zboczem Dylewskiej Góry, najlepszym zabrało 40 minut.

VI Rekreacyjny Bieg Rolkarski – Półmaratonu „MAŁA DYLEWSKA”