I kolejka Gminnej Ligi Halowej Piłki Nożnej

06.12.2012

W dniu 1 grudnia br. rozegrana została pierwsza kolejka Gminnej Ligi Halowej Piłki Nożnej. Najwyższe zwycięstwo zanotował zespół ELWIDOR Turznica pokonując Brzydowo 10:1.

I kolejka Gminnej Ligi Halowej Piłki Nożnej

Podsumowanie III Edycji Gminnej Ligi Tenisa Stołowego

04.12.2012

W dniu 30 listopada br. w sali sportowej Gimnazjum im. Żołnierza Polskiego w Durągu odbyło się podsumowanie III Edycji Gminnej Ligi Tenisa Stołowego LZS w sezonie 2011/2012. W klasyfikacji drużynowej po raz trzeci wygrała drużyna LZS Durąg, która wygrała wszystkie mecze w lidze.

Podsumowanie III Edycji Gminnej Ligi Tenisa Stołowego

Komunikat nr 6 Grand Prix Samborowo

24.11.2012

Cztery piłki meczowe (od stanu 6:10) obronił Dariusz Sikora w czwartym secie finałowego pojedynku o Grand Prix Samborowo i odniósł … czwarte zwycięstwo w cyklu. Jego rywal Szymon Babalski długo nie mógł podarować sobie, że wypuścił z rąk, wydawałoby się pewną wygraną i rozmyślając zapewne o finale przegrał również mecz o drugie miejsce z Wojciechem Dzierżko.  To już kolejny bardzo dobry występ Pana Wojtka i wygląda na to, że na dobre zadomowił się w czołówce turnieju.

Komunikat nr 6 Grand Prix Samborowo

GLADIUS CUP 2012 - OSTRÓDZKI FESTIWAL SZTUK WALK

19.11.2012

W dniu 25.11.2012 r. w hali Ostródzkiego Centrum Sportu i Rekreacji przy ul. Piłsudskiego 4, odbędzie się trzecia edycja turnieju organizowanego przez Stowarzyszenie Gladius pod nazwą „Gladius Cup 2012 – Ostródzki Festiwal Sztuk Walki”. W tym roku zawody rozgrywane będą pod patronatem Wójta Gminy Ostróda Pana Bogusława Fijasa.

GLADIUS CUP 2012 - OSTRÓDZKI FESTIWAL SZTUK WALK

Komunikat nr 5 Grand Prix Samborowo

16.11.2012

Trzecie turniejowe zwycięstwo dorzucił do swojego dorobku Dariusz Sikora. Tym razem raz po pięciosetowej walce pokonał w finale Czesława Nowickiego. Losy tego emocjonującego i dosyć nerwowego  spotkania rozstrzygnęły się dopiero w końcówce piątego seta. Zmęczony Pan Czesław przegrał również mecz o drugie miejsce z Wojciechem Dzierżko.

Komunikat nr 5 Grand Prix Samborowo

Gminna Liga Halowa Piłki Nożnej w sezonie 2012/2013

16.11.2012

Wójt Gminy Ostróda, oraz Ludowy Klub Sportowy „Płomień Turznica” zapraszają amatorów i miłośników piłki nożnej do udziału w I edycji Ostródzkiej Gminnej Ligi Halowej Piłki Nożnej w sezonie 2012/2013.

Gminna Liga Halowa Piłki Nożnej w sezonie 2012/2013

Komunikat nr 4 Grand Prix Samborowo

10.11.2012

Pingpongiści amatorzy rozegrali 4 turniej z cyklu Grand Prix Samborowo i jak na razie zwycięstwa dzielą między sobą Dariusz Sikora i Szymon Babalski. Tym razem spotkali się  dopiero w finale i po bardzo emocjonującym oraz  stojącym na wysokim poziomie meczu zwyciężył w stosunku 3:2 Pan Szymon. Dariuszowi Sikorze pozostaje natomiast prowadzenie w klasyfikacji generalnej.

Komunikat nr 4 Grand Prix Samborowo

Komunikat nr 3 Grand Prix Samborowo

28.10.2012

Za nami trzeci turniej Grand Prix Samborowa, który odbył się 26 października br. W rywalizacji wzięło udział dwudziestu ośmiu zawodników. Po raz drugi zwyciężył Dariusz Sikora. Po drodze do finału, w którym pokonał 3:0 Czesława Nowickiego rozegrał bardzo wyrównane pojedynki z Robertem Zaborowskim i Wojciechem Dzierżko.

Komunikat nr 3 Grand Prix Samborowo

Komunikat nr 2 Grand Prix Samborowo

20.10.2012

Nie zabrakło emocji w drugim turnieju  Grand Prix Samborowo. Wśród 31 uczestników  zwycięzcą okazał się Szymon Babalski, który  w finale pokonał Grzegorza Jatkiewicza w stosunku 3:0.

Komunikat nr 2 Grand Prix Samborowo

Komunikat nr 1 Grand Prix Samborowo

06.10.2012

W piątek 5 października, w hali Zespołu Szkół w Samborowie, miała miejsce inauguracja I edycji  turnieju Grand Prix w tenisie stołowym. Jest to kontynuacja amatorskich zawodów, które spopularyzował i przez wiele lat prowadził w Brzydowie Pan Marek Parol.

Komunikat nr 1 Grand Prix Samborowo