Konkurs na komiks „ Masz wybór, segreguj, odzyskuj- odpady opakowaniowe”

30.03.2016

Konkurs realizowany był w ramach projektu „Masz wybór, segreguj, odzyskuj- ODPADY OPAKOWANIOWE” finansowanego ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie oraz Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Toruniu.

Konkurs na komiks „ Masz wybór, segreguj, odzyskuj- odpady opakowaniowe”

MISTRZOSTWA GMINY W TENISIE STOŁOWYM PRACOWNIKÓW OŚWIATY I URZĘDU GMINY

30.03.2016

18 marca 2016r. w Zespole Szkół w Samborowie rozegrano XXII Mistrzostwa w tenisie stołowym. Po raz pierwszy pracownicy Gminy Ostróda mieli możliwość skonfrontować swoje umiejętności gry w tenisa stołowego z prawdziwym zawodowcem, nauczycielem Zespołu Szkół w Pietrzwałdzie /brązowym medalistą Mistrzostw Polski/ Bartoszem Szarmachem. Jak przystało na zawodowca, nikt z uczestników turnieju nie miał szans urwać nawet secika.

MISTRZOSTWA GMINY W TENISIE STOŁOWYM PRACOWNIKÓW OŚWIATY I URZĘDU GMINY

Rajd Rowerowy "Dylewska Góra" 2016

{ckform RajdRowerowy}

Rajd Rowerowy "Dylewska Góra" 2016

„Szlachetne zdrowie...”, czyli o tym jak być pięknym, młodym i zdrowym.

29.03.2016

Uczennice klasy II B Karolina Drwęcka i Natalia Chomej uczestniczyły w dwugodzinnych spotkaniach dotyczących życia ludzi zdrowych i chorych.

„Szlachetne zdrowie...”, czyli o tym jak być pięknym, młodym i zdrowym.

Konkurs plastyczny „W trosce o nasze bezpieczeństwo”

29.03.2016

Celem XVIII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „W trosce o nasze bezpieczeństwo” było zainteresowanie młodzieży tematem bezpieczeństwa, zwrócenie uwagi na istniejące zagrożenia, propagowanie właściwych postaw oraz możliwości zwrócenia się do odpowiednich służb podczas potencjalnego niebezpieczeństwa.

Konkurs plastyczny „W trosce o nasze bezpieczeństwo”

29.03.2016

Uczniowie Gimnazjum im. Żołnierza Polskiego w Durągu Czubak Emilia i Mucha Stefan z klasy IA oraz Kopańska Wiesława z klasy IIA i Kapinos Małgorzata z klasy IIB pod opieką pani Agnieszki Kocik-Zakrzewskiej przygotowali prace w ramach międzynarodowego konkursu plastycznego na plakat X Światowych Dni Bajki.

Pierwszy Dzień Wiosny w Tyrowie

25.03.2016

21 marca rozpoczęła się wiosna

Klasa VI szukała wiosny w lesie i na polu. Była dla nas wyjątkowo łaskawa, ponieważ mieliśmy piękną pogodę. Udało się nam zobaczyć wielkie stado gęsi. Wszystkim smakowała pieczona na ognisku kiełbaska.

Uczniowie kl. III i II b również wybrali się na poszukiwanie wiosny. Po spacerze dzieci piekły kiełbaski i ziemniaki.

Pierwszy Dzień Wiosny w Tyrowie

.